Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is hiányzik néha a...

Másnak is hiányzik néha a régi élete?

Figyelt kérdés
Tudom gáz de mostanában egyre többször ezt érzem. Nem tudom magam kialudni sose, ha pl fodrászhoz akarok menni mindig szólni kell valakinek, hogy vigyázzon rá. 4 éves és szeptembertől ovis de többet volt itthon mint oviba mert folyton beteg volt, most meg már 2 hónapja a járvány miatt van itthon. Párom reggeltől estig dolgozik, mindig én vagyok vele. Most a nagyszülőknél van, de ilyenkor meg lelkiismeret furdalásom van, hogy lepasszoltam, meg mindig ő jár az eszembe, nem vagyok így nyugodtan. Nagyon szeretem de már így lassan 4 éve belebetegszek ebbe az állandó házimunka meg gyerekkel foglalkozásba, hogy mindennap egyforma.

2020. máj. 9. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen hianyzik,en is igy erzek.
2020. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiányzik... így visszatekintve az egy céltalan élet volt, persze mègsem, de most így érzem. Van miért élni, dolgozni, tanulni, sokkal produktívabb és prosperálóbb így az életem. Persze vannak bosszúságok, de nem sírom vissza az életem, igaz nincs is lelkiismeretfurdalásom ha a nagyikra hagyom,miert lenne? Szerető környezetben van.Egy kicsit tanulj meg magaddal is törődni, senkinek nem jó egy mártír anya.
2020. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
De ha már szeptember óta ovis miért nem dolgozol? Vagy dolgozol csak félreértem? Ha nem dolgozol csomó időd van egyedül
2020. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem hiányzik, én jól érzem magam a 4 éveseknél. Pedig a nagyszülők sem vigyáznak rá. Ahová tudom, viszem magammal, mondjuk én fodrászhoz pl nagyon ritkán járok, évente kétszer kb.
2020. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
*évesemmel... Figyelnem kéne az autocorrectre :)
2020. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Igen! Akkor és oda mentem, amikor és ahová akartam. Volt egy nekem való, jó munkám, amit szerettem. Kimozdultam a 4 fal közül, értelmes felnőtt társaságban teltek a napok.

Most itthon ülök egy 5 és fél évessel, aki kiejtett a munkaerőpiacról, így normál (koronamentes) esetben az óvoda-itthon-fejlesztések háromszögben telnek a napjaim + néha bolt. Ja, egyedülálló vagyok, és ez már így is marad, a kutyának sem kellek munkanélküliként, egy problémás gyerekkel, rondán, úgy, hogy egyébként esélyem sincs találkozni valakivel, ismerkedni (a netet hagyjuk).

Elegem van és nagyon hiányzik a régi, normális életem. :(

2020. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Dolgoztam, de most a vírus miatt itthon dolgozok
2020. máj. 9. 20:44
 8/16 anonym34 ***** válasza:
43%
Én 19 évesen szültem a kislanyom , most 21 vagyok ö 15 hónapos .. regebben allando buli , csavargas , delig alvas de akkor se cserelnek senkivel !!!! Imadom nezni ahogy jatszik ahogy alszik, imadom amikor felkellek es öt latom azzal a szep mosolyaval 😍 es meg sose volt nagymamanal ezert mindig magammal viszem shoppingolni , kohmetikushoz , fodraszhoz
2020. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem. 6 évet vártunk a legnagyobbra, úgy, hogy mindig is sok gyereket terveztünk. Mióta megszületett a második, már minden jó: nagyon jó testvérek, imádják egymást. A férjemre naponta rácsodálkozok, milyen csodás apa. Én mindig erre vágytam. 😊
2020. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a régi életem hiányzik, hanem az, hogy kicsit több időm legyen magamra.

Amúgy, amit szerettem csinálni a gyerekek előtt, azt mist a gyerekekkel is jó csinálni (kirándulás, festés...)

2020. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!