Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én látom igy hogy milyen...

Csak én látom igy hogy milyen sza. Lett a pampers pelenka? (Nem a pelenkás pedofil vagyok! 😅)

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Előbb-utóbb minden pelenka szar lesz. Ez a sorsuk.
2020. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De miért?20 éve csak ez vált be a fiamnál.Most meg ha éjjel nem tettem tisztába,a háta közepe is pisis.A DM es gagyi meg reggelig simán kibírja.Még terhesen vettem 3 nagy csomaggal,alig bírtam elhasználni.
2020. máj. 10. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is észrevettem. A felvetesem alá is támasztottam, volt itthon egy pár hónapja vett 5os méret és egy új, mindkettőre ráöntöttem pici vizet, a régi nem ereszti át, az új igen, pedig mennyiség ugyanaz volt, típus ugyanaz és ugyanott vettem. Szóval nem csak te látod így, rosszabb.
2020. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi csak azt használunk a 18 hónapos fiamnál. Premium care-t használunk, nagyon szeretem, de az Active baby valóban rosszabb minőségű lett. 3 éve a lányomnál még imádtam, most viszont nagyon ritkán veszem.
2020. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 éve pelenkázol? Amúgy a pampers nekünk sem volt jó. A Babydream és a Pomette vált be.
2020. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor nem én rakom rá rosszul vagy ilyesmi.Neeem 20 éve hanem 5 hónapja.20 éve Is pelenkáztam,mert a fiam 20 éves.Igen nem kicsi.a korkülönbség,de második kapcsolat. :)
2020. máj. 10. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a pampers bár gozom nincs milyen volt 20 éve 😀 de amúgy melyik pampersre gondolsz? Mert van vagy 4 féle. En a premium caret használom, de ajándékba kaptunk már sleep and playt és active babyt is. Egyikkel se volt bajunk. De ugyanúgy bevált a babydream is amúgy. Ellenben a libero nekünk szörnyű volt. Minden kifolyt belőle. Sárga is barna is. Folyton mosnom kellett, amig el nem fogyott a két nagy zacskó liberonk.
2020. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt a premium care is meg a sima is.Egyik sem volt jó.Na meg a libero.Az nagyon rossz volt.Próbáltuk a legujabbat és az még rosszabb.Csak olyan furi hogy pont a DM es vált be.Magamtol soha nem mertem volna venni.A korházban ajanlotta egy szobatarsam. :)
2020. máj. 10. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt, mígnem rájöttem, hogy nagyobb kell belőle. Hiába az 5ös méret 11-16 kg-ig jó, a fiamra már éppen éppen jó. Pedig 11.5 kg. Most fogok váltani hatosra. Az összes mérettel így voltunk. Próbáld ki, végül örültem, hogy nem hagytam a fenébe, és nem váltottam le, pedig nagyon azon voltam. A prémium care messze a legkényelmesebb, legpuhább szerintem. Csak el van méretezve.
2020. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Utolsónak igaza van. 4-8 kg-sat használjuk a 6 kilós fiamnak. Épp patent. Már váltunk is a 3-asra amint elfogy ez, de éjjelre már 3-ast kap. (Premium care)
2020. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!