Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neki nem kell a gyerek,...

Neki nem kell a gyerek, egyedül mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Terhes lettem, ir meg pco mellett. Nem védekeztünk évek óta, 10+ éve együtt vagyunk, nem gondoltam hogy sikerül, ha meg mégis, akkor gondoltam ennyi év után akarja majd ő is. Hát nem.

Mire számíthatok? Kérhetek gyerektartást?


2020. máj. 11. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Sajnálom, ami történt. Gyerektartást természetesen kérhetsz, meg is ítélik, de ez a legkisebb gond. Nekem most van kisbabám, és sokszor nyűgös,. El sr tudnám képzelni a férjem nélkül. :(


Kitartás!

2020. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Kérhetsz.

De jól gondold meg, hogy valóban egyedülálló anya akarsz e lenni , pláne úgy hogy apuka egyáltalán nem kíván részt venni az eletetekben

2020. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Gyerektartást kérhetsz ..

Amúgy bocs a kérdésért,de 10+ év kapcsolat során ti sosem beszélgettetek,csak éltetek egymást mellett ,hogy csak "gondoltad" mi fog történni ?

Félelmetesen hülyék vagytok,ha ez így van .

2020. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de nem beszeltetek errol sosem?Azért par év utan is ha azt mondta volna, hogy nem szeretne, en biztos elgondolkodom. Sot, volt egy ilyen kapcsolatom, amiben a parom 3 ev utan is mondta, hogy o nem szeretne gyereket, olyan jól megvagyunk igy, nehezen de otthagytam. A kovetkezo parom(mar a gyermekeim apja)is igy volt egy évig aztan ő mondta, hogy most mar keszen all, hogy apuka legyen. Vartunk meg egy 2 evet, de azota meg sem akar allni:D

4.gyerkoc van útban.

2020. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A gyerektartás talán a leglényegtelenebb kérdés most.

Neked van (aránylag biztos) munkád? Mi a helyzet a lakhatással? Hány éves vagy? A családod segítségére számíthatsz (fizikai jelenlét formájában is)? Ezek fontosabbak.

A későbbiekben a pártalálás biztosan kemény dió lesz, de adott esetben lehet, hogy még a munka is...

Egyébként ha IR vagy, abból jó eséllyel GDM lesz, és ha nem figyelsz oda nagyon szigorúan a diétára, az nyírja a gyerek idegrendszerét. Lehet problémás gyereked is sajnos. A többi mellett a D-vitamint is toljad extra adagokban.

Mindent tapasztalatból írtam. Keserű tapasztalatokból...

2020. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kikérem magamnak a félelmetesen hülyék jelzőt!

A betegségeim nincsenek kezelve, ciklusom kb. nem volt, minimális esélye volt hogy összejött.

De igen, beszélgettünk róla, és mindig arra jutottunk hogy akar majd ő is gyereket, de tudtuk hogy erre nem sok esély volt. Mikor itt van, mégsem kell neki.


Elég idős vagyok hozzá, hogy el tudjak egyedül is látni egy gyereket, nem félek ettől a részétől.

2020. máj. 11. 12:33
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Hat kva bator vagy, hogy nem felsz tole. Talan kesz valaszod van mar arra is, ha majd a gyerek eléd áll és megkérdezi, nekem miért nincs apukám, engem miert nem szeret az apukám?
2020. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Én is felnőttem apa nélkül, pedig tőlem 20km-re lakik, mégis tojik rám 20 éve.


Igen, vagyok elég bátor ezt a gyereket vállalni. Mit kellene tennem? Majd közel a 30-hoz, 12 év kapcsolat után elvetetni? Te ezt tennéd-e, csak mert az apa nem kíváncsi rá?

2020. máj. 11. 12:39
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Kerdezo!


Ha apad 20 eve tojik rád és te majdnem 30 vagy, akkor előtte azért, gyerekként volt apad.

Nem mondom senkinek, hogy abortuszra menjen. Nekem anno apuci 12 hetes terhesen döntött úgy, hogy mégse kell gyerek és eltűnt. A ygerek azóta 17 éves. Ne tudd meg milyen érzés, amikor kérdez és nem tudok válaszolni.

2020. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem volt apám, mert 2-3 éves voltam mikor elváltak, azután fél évente-évente 1x elvitt magához. De ez lényegtelen.
2020. máj. 11. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!