Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom hogy ne...

Mit kéne csinálnom hogy ne féljek elindulni mondjuk egy játszótérre vagy bárhová a két gyerekemmel?

Figyelt kérdés
3 éves és majdnem 2 éves.
2020. máj. 11. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Semmit.Videken élünk,a játszóterek itt is le vannak zárva.
2020. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a járvány miatt hanem úgy alapjáraton. Nálunk már nyitva vannak a játszóterek
2020. máj. 11. 23:30
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Mi egyáltalán a félelem tárgya?
2020. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt így nem tudom neked megmondani, félek egyedül, az hogy egyedül vagyok velük, nagyon féltem őket is
2020. máj. 12. 00:04
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Felnőnöd? Bocs, de egy játszótéren aztán tényleg semmi félelmet keltő nincs. 🤷🏼‍♀️
2020. máj. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Most a járvány miatt félted őket vagy csak egyébként nem "mersz" játszóra menni? Ha előbbi, akkor majd nyáron mentek, meglesznek nélküle, eddig is megvoltak, nem? ha utóbbi akkor keress egy orvost.
2020. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
En is szorongo vagyok, bar nem ilyen szinten, 6. eve jarok terapiara, igy mar sokat javult. Kerj segitseget, ha ez igy marad, mert nincs rendben.
2020. máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, hol laksz, ahol nyitva vannak a játszóterek?
2020. máj. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8, Debrecenben is nyitva vannak. Leszedték a szalagot is, amivel körbehúzták a nyitottakat. A körbekerítetteket kinyitották. Mondjuk mi még nem megyünk.
2020. máj. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is tartottam tőle, hogy nem tudom rendesen fogni a kezét, elszalad és meghal, vagy irgalmatlan hisztit vàg le, és égni fogok..


Aztán a bébiszitter kivitte az engedélyem nélkül. A gyerek még élt, jól érezte magát, a bébiszitter sem halt bele, sőt mondta, hogy kiviszi még egyszer, ha megengedem”nem tudta, hogy nem szabad”, egy megállóra laktunk a játszótól, de akkor is kiakasztott, azt hittem az udvarban fognak sétálni.


Felkészültem két váltóruhával, nagy hátizsákba pakolva minden lehetséges holmit, cipőből is pluszt, ami kelhet, a ragtapaszon át a ropiig, szeletelt gyümölcsig..


Elsőre fél órát voltunk kint, hatalmas hisztit levágott a buszon, mert folyton fogtam a kezét, közben folyt az orrom az allergiától, de egy kézzel nem fértem hozzá a zsepihez, hazafelé lehányta a vele szemben ülőt, nem ette meg a ropit, mert eltört, az almát mert barna volt egy picit, kergette a galambot én meg szaladtam nehogy kifusson az útra, beessen a tóba, el akart venni játékokat másoktól, majd üvöltött, hogy nem kaphatja meg, meg akart ölelni és kézen fogni másokat, majd üvöltött, hogy azok nem akarják.. másodikra jobb lett, vastagodott a bőr a képemen..és így tovább..


Aztán rutin lett. Már meg se kottyan, nem érzek szégyent és úgy érzem, elboldogulok. Egyszer lehányt azóta egy plázában, miközben felvettem, arcon a spar közepén(állatkertbe készültünk) Nem engedtek taxiba sem, mert büdösek voltunk, nem volt váltóruha és a boltok 10kor nyitottak, egy órát kuksoltam vele egy mosdóban ősszel, alig mertem bevizezni a ruháit.


Két gyerekkel az egyiket biztosan magamhoz kötném elsőre(a kezét mondjuk), hogyha kirántja a kezét, ne haljon meg.. Nagy hátizsák, vastag bőr..

2020. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!