Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba testápolót a kisgyerek...

Baba testápolót a kisgyerek arcára is használtok vagy arra vesztek külön arckrémet?

Figyelt kérdés
Eddig külön használtam de most fog elfogyni és arra gondoltam veszek Nivea Baby testápolót és az arcára is használom 2 éves kislányomnak.
2020. máj. 13. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert kened az arcát? Ha orvos irta elo, akkor azt hasznald amit felirt, ha nem akkor en nem kennem semmivel. Nekik meg gyonyoruen regeneralodik amennyiben semmi borproblemaja nincs. Ha van, akkor mint irtam, orvos ir ki kremet.
2020. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha mindenkepp kenni szeretned, inkabb valami naturkozmetikummal. Ami valoban natur. Vagy siman picike kokuszolaj
2020. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Száraz az arcbőre. Ha nem kenem látszik 1-2 nap után hogy hámlós,száraz,pirosas
2020. máj. 14. 06:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én először felkeresném a gyerekorvost, vajon mitől szarad ki az arcbőre. Mert nem normális ilyen fiatalon, gyerekként. Biztos nem kenegetném addig semmivel.

Nálunk múltkor a picinek az egész teste vörös foltokkal és pöttyökkel volt tele. A doki felírt olyan testápolót amit a gyógyszerész készített el!

2020. máj. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam hogy ez orvosi probléma. Akkor felhívom,bevinni ugye most nem akarom. Köszönöm
2020. máj. 14. 06:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a biztos. Lehet kér majd képet, és mail- ben elküldöd, ha ott erre van lehetőseg. Védőnőnek is szólhatsz.
2020. máj. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most majdnem ugyan ez miatt Sztearint használok. Orvos írta ki, de nem vényköteles. Csúnya piros száraz foltok voltak az egész testén. Ez tökéletesen helyrehozta.

720Ft egy tégely, talán helyben keverik ki.

Nagyon jó, zsírozó krém.

2020. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!