Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek jó alvó a babája! Ti...

Akiknek jó alvó a babája! Ti jól tudtok aludni?

Figyelt kérdés
A babám már 3 hónapos kora óta alszik 9 órát egyben, igaz nappal sokkal kevesebbet alszik,rendesen lefáraszt,mégsem tudok aludni. Ti tudtok? Mint egy zombi úgy nézek ki és olyan fáradt is vagyok 😣Nem tudom miért, folyton kattogok, agyalok meg azt figyelem rendesen lélegzik e (igen van légzésfigyelő) pedig már 14 hónapos..
2020. máj. 13. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Bar a lanyom nem volt soha ilyen jo alvo mint a te gyermeked, de talán nem is a legrosszabbak koze tartozunk. A problemadat viszont aterzem... nekem az elalvas nehez. Gyerek előtt is ez volt, most is ez van. Hiaba kelek koran es porgok egesz nap. Vannak jobb napok amikor egesz hama (11 ora fele) elalszok. De tobbsegeben ejfel es 1 ora között. Ilyenkor van idom mindenre, most valoszinu emiatt. Gyerek elott meg a rengeteg atgolni valo ag elet nagy kerdeseivel kapcsolatban. Szerintem ezen veglegesen sose fog semmi segiteni, de mindenkepp enyhit rajta, hogy ne estere maradjon az atragni valo tema, kell, higy egyszerre fardjunk el fizikailag es mentalisan is, es a leheto legnyugodtabban fekudjunk le. Ami meg nalam bejott, h az agyba mar csak akkor fekszem be, ha valoban eldolok es becsukom a szemem. Ott mar nincs telefon, imternet stb. Azt ulve kint a nappaliban elintezem.
2020. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12 órákat alszanak a gyerekek éjjel, én jó, ha 5-öt... 😕 Nincs bajom, csak kb éjjel élek, aztán egész délelőtt szenvedek a fáradtságtól.
2020. máj. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyukám mindig azt mondta, hogy a babák hamarabb átalusszák az éjszakát, mint az anyukák :) Rám is igaz lett. Hiába nem kellett már éjszaka szoptatni, a belső órám hónapokig felébresztett a megszokott időpontokban.

Szerintem próbálj meg magadnak is egy esti rutint csinálni. Nekem is kellett a rásegítés: fekvés előtt 2 órával már nem ettem, magne B6, könyv, és youtuberól alvást segítő zene letöltése/hallgatása.

2020. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanígy voltam. A babám kezdetektől átaludta az éjszakát; csak én nem, mert állandóan őrizgettem, figyeltem, hogy minden rendben van-e Vele, nem takarózott-e ki, nem fúrta-e be magát a pólyába...stb.

Lehet, hogy más, akinek többször felkelt a babája, többet aludt, mint én, akinek egyszer sem.

Én tudom is, hogy miért volt ez így: nagyon problémás terhességem volt, épphogy megmentették a kislányomat. Időbe telt, mire fel tudtam ezt dolgozni, és el tudtam hinni, hogy most már itt van, és minden rendben van, már nem kell minden pillanatban Őt figyelnem.

2020. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan többször kel a babám, de mire elaludnék néha már kezd mocorogni. Tehát 24 óratól alszom 6 óráig....gyakorlatilag abból 2 órát aludni próbálok. Lesz majd jobb is. Nálam azért van így, mert napközben nincs idő a felnőtt gondolataimra, dolgaimra, így este kapcsol át erre az agyam :)
2020. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!