Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mosható...

Mi a véleményetek a mosható pelenkáról?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk van egy szett. Jo mert nem ázik, de a koszos pelus tárolása elég gáz.... mikor wgy face csopiban olvastam.hogy a baktériumok megeszik a pelust, ott le is mondtam az egészről...
2020. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Horaires ***** válasza:
100%

Én úgy egy hónapja futottam neki újból, miután találtam egy helyet ahol egyszerűen elmagyarázták a lényeget, s hogy mi lehetett a baj amiért nekünk elsőre nem vált be. Nem intéztek el annyival, hogy hát ki kell próbálni több tucatot aztán meglátod melyik működik. Szeretem őket, szépek, bírják a nedvszívást, könnyű őket tisztítani, pénzügyileg is megéri.

Ez dióhéjban, de szívesen mesélek részletesebben is.

2020. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nekem nem jött be, pedig több félét is vettem, de mindegyik átázott egy pisilés után.
2020. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3, egy pisi után? Mit tettél bele?


Most a "karantén" alkalmával vágtunk bele ismét, amikor már 3 hete vártam hiába a Rossmannra és semmi kedvem nem volt csak pelenkáért menni még egy kört (végül 6 hétre szálítottak, úgyhogy jó volt).


Vélemény... lehet bonyolultan is csinálni és egyszerűen is. Lehet kva drágán és olcsóbban is. Nekünk inkább drága mint olcsó, mert végül a csónakosok jöttek be és betétből se elég az olcsó tetra, "kistörcsi", mert törpevízmű és óriási csomag mozgásfejlődés szempontjából nem jó (szakmám, plusz érintett szülő). Thirsties kenderes, teby kenderes, milovia sd, hamac biopamut... váltak be WAHM csónakosokkal. Az olcsó kínai külsők és zsebesek nálunk elvéreztek. De a petit lulu is.

Éjszakára még nehezebb volt, mert az eldobható félkiló volt reggelre (nem túlzás), de most már az is megy gyapjúval.

Egyébként csinos, jobban szellőzik.

2020. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Remélem, hogy itt is olvasod, 8 hónapos mosis baba anyukája, mert privátban nem válaszolok, mert azzal oda az anonimitás.

Jellemzően egy-két hónap mászással erősödnek meg az önálló üléshez. Ha mar félig ül (ahogy leírod, itt tart), nincs messze. A státusz 9 hónaposan kérdezi az önálló ülést is, de nem az a határideje. 10 hónaposan is oké. Addigra tuti meglesz.

2020. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött be. Vettem egy popin szettet ,félig utána járva a dolgoknak.Igazàból olyan szinten kicsapta a fenekét ,hogy órias hólyagok voltak rajta. Itt jön az ,hogy szàrazontartót kellett volna használni. Nem jártam utána sajnos kellőképpen.Én gyorsan feladtam ,sokallom àrban , időigényesnek tartom a kézzel kisikàlni ,àztatni ,mosni.De le a kalappal aki ennyire környezettudatos .Egy próbát megér hàtha nektek bejön ,max első körben kölcsönözz ,vagy keress fel egy csoportot ,beszélj össze anyukákkal ,hogy fazont bìrj nézni.
2020. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"időigényesnek tartom a kézzel kisikàlni ,àztatni"


Hát ezt én is annak tartanám, de semmi szükség nincs ilyesmire. Csak a kakis pelenkával van némi teendő. De nem áztatás, sikálás, csak legörgetés és lecsapatás a legfelső rétegről.

Hozzáteszem, hogy ennek ellenére azért ha még napi ötször kakálna és anyatejeset, nem csinálnám.

2020. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!