Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek, ti féltek még...

Kisgyerekesek, ti féltek még a vírustól?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem.Szerintem jó nagy nèphülyítés volt. Le lehet pontozni, ez a véleményem.
2020. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Én eddig sem féltem.
2020. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Sose féltem emiatt, az elejétől kezdve nevetségesnek tartom, mit ki nem hozott az emberekből.
2020. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Az egész világot elég nehéz hülyíteni. Ez pedig ugye nem csak itt volt hanem mindenhol. Vagy szerinted random írtak neveket a napi halálozási listához?

Hogy válaszoljak a kérdésre igen félek még. Bár már mi is lazítottunk annyit hogy újra találkozunk a nagyszülőkkel de pl. kozmetikushoz,fodrászhoz stb ahová nem fontos ,nem járunk. Játszóházba sem visszük a gyereket( ha nyitva lenne) boltba is ritkán járunk. Tehát próbálunk még figyelni

2020. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Aha ... szerinted véletlen, hogy éppen mindenhol lazítanak,pedig kicsit nagy különbsegek vannak ország és ország között.
2020. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Hat en óvatosan optimista vagyok. Ha kibírtam 2 hónapot ezt a 2-3 hetet meg megvárom, mi történik, ha felbátorodnak az emberek. De kb a vírus elejétől mondom, hogy azzal kellett volna kezdeni, hogy zárt terekben kötelezővé teszik a maszkot. Senki nem köpködi szét, ami benne van és nem kell pánikolni.
2020. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Aha ... szerinted véletlen, hogy éppen mindenhol lazítanak,pedig kicsit nagy különbsegek vannak ország és ország között."


Nem, nem lazitanak minden orszagban, abszolut nem! Ahol en elek pl most hosszabbitottak meg a karantent, es a delutan 5-tol tarto teljes kijarasi tilalmat ujabb 2 hettel.

2020. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

[link]

Pont most olvastam. Hát nem szeretném, hogy a gyerekeim is benne legyen mek a statisztikában.

2020. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Jobb félni, mint megijedni. Ha eddig kibírtuk a karantént én se lazítok még 2-3 hétig.

Addig kiderül, hogy mit okoznak az engedmények.. ha semmit, akkor eddig is lehetett volna mindent nyitni maszk viselés kötelezővé tételével. Bár ezek az egyszerű orvosi és varrott maszkok nem hiszem, hogy védenek.

Aki írta, hogy náluk szigorítanak, az hol van?

Azt nem értem még, hogy hová tűnik a vírus nyáron, hogy ősszel új hullám jön.... és addig? Pihenget?

2020. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
En irtam, nem szigoritanak, hanem meghosszabbitjak az eddig is mar marcius 20 ota ervenyes intezkedeseket. Latin-amerikaban elek.
2020. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!