Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor állt helyre a havitok?

Mikor állt helyre a havitok?

Figyelt kérdés

Akik szoptattak, illetve fogamzásgátlót is szedtek mellette, olyanokhoz szólna főként a kérdésem.

Fiam 14hós. 8hós volt, mikor először megjött nekem. Azt utána rá 2hétre. Aztán 2 hónapra. Utána egyszer pontosan megjött, aztán megint rá majdnem 2 hónapra. Most ismét 6hétnél járok. Nagyon össze vissza van.

Kistesót szeretnénk, a gyógyszert 1 hete abbahagytam. Illetve fiamat is szoktatom le a cicizésről. Egyre jobb eredményekkel (nem nagy siker eddig, de nekünk ez rekord, már több mint 28órája nem kérte. Pedig eddig csak ezzel tudott elaludni)



2020. máj. 18. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2 évig szoptattam. 8 hónappal szülés után jött meg, nekem rögtön rendszeres lett. Csak sajnos sokkal több, mint eddig, pedig eddig is erős volt, és 8 napig tartott.

Már 4 éves a kislányom, sokszor eltart 10 napig is..

Mentem már dokihoz, de még fogok is.

Sajnos császár lett a vége, és nagy maradt a méhem.

2020. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bár fogamzásgátlót nem szedek, de szoptatok.

7,5 hónapra jött meg először. Aztán 2 hónap múlva a következő. Most már rendszeresnek tűnik. Végre jól esik a szex is és a libidóm is visszajött vele. 10 hónapos múlt a fiam, még szoptatom

2020. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!