Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családos férfiak, Mivel tudom...

Családos férfiak, Mivel tudom megkönnyíteni a páromnak a várandósságomat hogy ne legyen semmiben hiányérzete?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a párotokkal a terhesség előtt és alatt mennyit szexeltetek és a kapcsolatotokra ez milyen hatással volt?

Ergo ha kevesebb volt a szex mennyire hiányzott, illetve miután megszületett a gyerek, visszaállt-e a szexuális életetek a rendes kerekvágába. Gondoltatok arra, hogy megcsaljátok a feleségeteket vagy többször végeztetek önkielégítést?

A terhességem elején járó kismama vagyok, kérlek adjatok tanácsokat, hogy mivel tudnám a pàromnak könnyebbé tenni ezt az időszakot.

Annyi olyanról hallok, hogy szétmennek a párok a babavárás miatt. Igaz, nekünk már jó ideje tervben volt a baba, de élesben mégis más a szituáció, amikor nem tudod hogy mikor mire számîts mint amikor évekig csak elképzelted.

Sokat jelentene ha leírnátok hogy hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt a párotokkal. Köszönöm!



13 hetes kismama



2020. máj. 19. 05:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Ilyenből sosem szokott jó kisulni.

Értem én hogy jót akarsz, de az ilyen nőkből lesz a lábtörlő.

2020. máj. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
20 voltam, férjem 25, 14. héttől tilos volt a szex. És hallani sem akart arról, hogy megoldjam neki máshogy. Azt mondta, ha én nem élvezhetem, ő sem akarja egyedül. 24 éve volt, azóta pótoltuk.
2020. máj. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Mi vaaaan? Bocsánatot nem akarsz kérni tőle,mert felcsinált,esetleg azért mert levegőt mersz venni? Ez egy boldog időszak kell hogy legyen,mit akarsz neki megkönnyiteni?
2020. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is fura volt ezt a kérdést olvasni. Először félre is értettem azt gondoltam egy férfi tette fel a kérdést, hogy miben tudná megkönnyíteni a párjának a várandosságát. Ha mindketten akartátok a babát és belőled nem

most lesz egy elviselhetetlen hisztérika akkor nem értem miert tartasz attol, hogy szétmennétek terhesség alatt.

2020. máj. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Én nem tudom miert nem szabadna egyutt lenni a paroddal ha csak nem vagy veszélyeztetett terhes. Én mindket terhességemnél végig együtt voltam a párommal. Az utolsó harom hetnél volt hogy nem, mert örültem ha feküdni letudok valahogy. Meg ugye a felépülés időszaka ami kimaradt. Nem rágódtunk ilyesmin kivártuk az időt. Ettől még nem feltétlen rohan a ferfj egy masik nőhöz.Nálunk sem volt ilyesmi.Kár ezen aggodni szerintem. Ha nem vagy veszélyeztetett terhes,óvatosan még egymáshoz érhettek persze ha csak kívánod. De azért hogy csak kifejezetten a párodnak legyen élvezet azon az elven hogy ne mennyen mashoz ostobaság.

Ne rágódj semmin.

2020. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem abszolút férfi függő, és hogy ő mennyire elfogadó és megértő. Nálunk az első terhességem alatt is, és most is tilos a szex. Soha nem tett szemrehányást, soha nem érezteti, hogy ez miattam lenne, mármint nyilván mondja hogy hiányzik neki, meg jó lenne, de soha nem szemrehányóan, de a gyerek az első, és ezt ő is tudja. Sohabnem fordult meg a fejemben, hogy megcsalna emaitt, bár tény hogy énis sokszor hallottam, hogy a férfiak szinte dühöngnek, meg a feleséget hibáztatják emiatt, meg követelőznek stb. Lehet nem leszek népszerű, de szerintem tudni kell, hogy kivel vállalsz gyereket.

Egyébként nálunk az első szülésem után sem állt vissza a rend, természetesen szültem, 13 varratom volt, borzalmas volt hetekig, még 6 hét után is fájt. Mikor újra próbálkoztunk is borzasztó fájdalmas volt, utána lett egy nőgyógyászati problémám, amit újra műteni kellett, megint 6 hét szexmentesség, azután is újra fájdalnas volt... Szóval na le a kalappal a férjem előtt, hogy ilyen jól bírja, de hiszem hogy majd egyszer minden visszaáll a régibe és be pótoljuk. Most várjuk a 2.babaánk és bem nem tervezünk többet.

2020. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A párommal mi vagyunk a rossz példa.

Eldöntöttük hogy januártól belevágunk a gyerekprojektbe. És szerencse hogy elsőre összejött,mert azóta kb havonta egyszer van szex. Most vagyok a 19.hétben,és rohadtul hiányzik a szex,de a párom már nem kíván. Pedig ő is ugyanúgy akarta a gyereket,most is odaavan érte illetve értem,de már nem kíván,és ez az amúgy boldog időszakot is megkeseríti. És nem tudom mi lesz utána,el vagyok keseredve. Próbáltam beszélni vele erről,de ő sem tudja mi baja.

Szóval van sajnos ilyen is,hogy tényleg nem tesz jót a kapcsolatnak.

2020. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

A terhesség idejét kevésbé tartom ebből a szempontból rizikósnak.

Arra ügyelj, hogy hormonok ide vagy oda, azért a férjed is ember, és a terhesség nem mentség arra, ha pofozógépnek használod, amikor hangulatváltozásaid vannak.

A babátok megszületése után kell jobban ügyelned arra, hogy ne csak "anya" üzemmódban létezz, hanem nő is maradj. Persze a gyerek igényei az elsődlegesek, de azért egymással is foglalkozzatok.

2020. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Tudom hogy ferfiakat kerdezel de en pl most a terhesseg alatt kivanosabb vagyok nokent. Tudom hogy van aki nem kivanja a szexet, viszont ha en igy lennek akkor is heti 1x csinalnam vele vagy mashogy elegitenem ki. Ha veszelyeztetett vagy az mas, azzal kapcs nincs tapasztalatom. A veszelyeztetettek nem is onkielegithetnek?
2020. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Utolsónak:sajnos nem😅 elég durva 😂
2020. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!