Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, ti mennyire bátran...

Kismamák, ti mennyire bátran mentek most közösségbe?

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok, a férjemmel nagyon komolyan vettük az önkéntes karantént. Biztonsági okokból nem találkoztunk a leendő nagyszülőkkel sem, a boltba is a férjem járt heti 1-szer.

Most viszont, hogy országszerte lazítottak a kijárási korlátozáson, nem tudjuk mitévők legyünk. Nekem már nagyon hiányzik a család, a barátaink.


Ti hogy viszonyultok a lazításhoz, elkezdtek közösségbe járni? Ha találkoztok valakivel, tesztek óvintézkedéseket (pl. maszk, kesztyű)?



2020. máj. 19. 06:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

8-as. A hivatalos oldal linkjét csatolom. Itt meg tudod nézni a tegnapi összes fertőzöttet is. Kiszámolható, hogy tegnapról mára 21-gyel nőtt a (regisztrált)összes fertőzött száma. Nekem az tűnt fel, hogy hirtelen sokkal több lett a vidéki elhunyt. Arra jutottam, hogy a különbség oka az lehet, hogy már a Pest megyeieket átrakták a vidékiekhez. Eddig Budapest, Pest megye volt a felirat is. Valószínűleg az általad csatolt oldalon nem írták át, csak a számokat.

Nem a 9-es vagyok

[link]

2020. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Maszkban megyek ha kimegyek, ferjem vasarol be heti 1x, parkban ha beszelgetek a szomszeddal, akkor 2m es maszk. Amugy nem talalkozunk baratokkal sem, nagyon szigoruan vesszuk.
2020. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!