Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy férfinél milyen érzés ha...

Egy férfinél milyen érzés ha gyereket szeretne? Mitől jön elő?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanolyan mint egy nőnél. Ugyanattól jön elő.
2020. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
A férfiak többsége nem akar gyereket, csak kedvezni akar a nőnek.
2020. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Vagy a nő és/vagy a család kényszere hozza elő. Vagy kell a lóvé, CSOK hitel.
2020. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanolyan. 😊 #2, ez baromság. Nekem mindegyik babát a férjem hozta fel először.
2020. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem azt írtam hogy egyik se akar, hanem a többség, legtöbb. Megvan a különbség?!
2020. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
5-os és miért nem? A fajfenntartási Ösztön minden egészséges egyedben jelen kell, hogy legyen a nemétől függetlenül. Kihalt a férfiak “többségéből” a fajfenntartásra való törekvés... vagy? Amit mondasz még biológiailag sem helytálló. Esetleg ők később szeretnének, mert több idejük van szaporodni biológiailag. Ez így ok.
2020. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ezt nem nagyon lehet leírni, egyszerűen azt érzed, hogy szeretnél gyereket, ennyi :D


Én pl apukaként szerettem volna, most pedig örülök, hogy van.

2020. máj. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A férjem mióta az eszét tudja, szeretne gyereket. De eddig nem volt rá vagy partner vagy a körülmény nem volt adott.

Januárban elvesztettük a babánkat, borzasztóan megviselte. Nemrég azt kérdezte, hogy milyen idős terhes lennék, ha megmaradt volna.

Szerintem nála mindig megvolt az érzés.

2020. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!