Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthonról végezhető munkalehet...

Otthonról végezhető munkalehetőség baba mellett? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Jelenleg még tanulok hamarosan államvizsgázom turizmus vendéglátás szakon, felsőfokú közgazdász asszisztens szakirányon. Ez lesz az oklevelemben. Párom már dolgozik, kb 300at keres nettóban. Nem mostanra terveztük, de összejött a baba, és én szeretném is megtartani, párom viszont szeretné ha elvetetném, mert fél hogy nem tudja eltartani egyedül mindhármunkat. Azt tudni kell hogy 130ezres albérletben lakunk jelenleg, plusz rezsi, plusz élelmiszer, plusz a kocsi fenntartási költségei. Más komolyabb kiadás most nem jut eszembe, de nem marad túl sok hó végére, szóval megértem az aggodalmát. Viszont megegyeztünk hogy ha én is tudnék dolgozni, akár csak 100 ezerért is, az már megnyugtatná, és megtarthatjuk. A pici egyébként most 3 hónapos, a tanulmányaimban nem zavar, be fogom tudni fejezni. Viszont ugye újszülött mellett nem egyszerű elhelyezkedni ha jó anyja akarok lenni, sőt igazából 3 éves koráig otthon is szeretnék vele maradni, szóval valami otthonról végezhető munka kellene. Nem baj ha nem a szakmámba vág, hamar beletanulok mindenbe.
2020. máj. 21. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát így semmi. Ilyenek, mint Avon, Betterware stb., szóval ezek a terméktukmálgatások.
2020. máj. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha már három hónapos terhes vagy, akkor nem is tudnád elvetetni.
2020. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyre népszerűbbek a virtuális asszisztensek. Nézz utána, egy próbát megér.
2020. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

A gyerek mehet 6 hónapos kortól bölcsibe.

Amúgy meg jarni fog neked a diplomás gyed

2020. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most jobban keresnek otthonról dolgozó embereket, legalábbis a mi cégünknél felvettek úgy két embert, hogy mindenki otthonról dolgozott... Persze lehet hogy most az enyhítésekkel ez megváltozik.
2020. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
webcam
2020. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Olcsóbb albérletet nem tudtok keresni pl.? A havi költéseiteken faragni?

Amúgy facebookon is vannak home office csoportok, lehet tudnál találni vlmit.

Szerintem elvetetni nem lenne jó, mert nem vagytok olyan rossz helyzetben. Főleg nem úgy, hogy a párod akarja csak..

Csomó cuccot be lehet olcsón v.használtan jó állapotban szerezni a picinek.

Soha nem lesz szerintem ideális körülmény, mindig lehet kifogást találni.

Meg mi van, ha elveteted és mikor szeretnétek meg nem jön a baba..

2020. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%

Próbavásárlás.

Alkalmi munkák. Kérdezd meg esetleg a környező éttermeket, szükség van e beugrósra, ha csak 4 órában is pl. (ezzel mondjuk várnék 3 honapos koráig a babanak, születése után)

2020. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha nem nagyon fontos az autó, mármint nem azzal jár mindig dolgozni, akkor abból is le lehet faragni.
2020. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem a párosnak kell egyedül eltartani harmotokat, neked is lesz beveteled, káosz diplomás gyedet. Mondjuk ezt a három évig otthonmaradast elengednem a helyedben, elég nagy luxus lenne csak gyesen otthon maradni, másfél-két éves kisgyerek minden további nélkül mehet bölcsibe és lehet mellette normális munkahelyen dolgozni. Az mondjuk tök nagy mázli, ha így találsz otthon, vagy részben otthon végezhető munkát.
2020. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!