Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik voltak hasonló cipőben,...

Akik voltak hasonló cipőben, mennyi kúpot adtak, milyen gyakorisággal? Vagy mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Babám kedden lesz 3 hónapos, anyatejes, kicsit hasfájós 7 kilós kisfiú. 1 hónapja elég nehezen megy a kakilás. Első alkalommal kimaradt 6 nap, kakilt magától. 2. alkalomnál megint kimaradt 6-7 nap, eléggé zavarta már, beszéltem a védőnővel, gyerekorvossal, glicerines kúpot ajánlották. Adtam 1/3-ad darabot neki kb, meg is hozta a hatását. Ugyanígy eltelt kb. 7 nap, kapott pici kúpot, kijött minden. Ma viszont 8. napja nem kakilt. Péntek este kapott egy kis kúpot, de azzal sem lett eredmény. Nem szeretném se szélcsövezni, se hőmérőzni, a kúppal ugye a széklet elejét lehet úgymond fellazítani, hogy könyebben kijöjjön. Nem szeretném, ha hozzászokna, mar ha hozzá lehet, de valószínűleg engem már jobban zavar hogy nem kakilt, mint őt. Amúgy mosolygós baba, de jó pár napja nyűgösebb, lehet a hasfájás, lehet a hülye frontos idő, lehet a 3 hónapos növekedési ugrás is, vagy hogy megint nem kakilt ennyi ideje, vagy mind egyszerre. Ti adnátok még egy fél vagy 1/3-ad kúpot neki? Adnék is meg nem is. Feleslegesen nem akarom "kínozni", de lehet jobb kedve lenne ha kikakálná magát. Az is eszembe jutott, hogy nincs is mit kiadnia magából, nem tudom.. 1-2 hete stagnál, vagy csak keveset gyarapszik, közrejátszhat hogy hossza nő, vagy hogy nekem múlt hézen megvolt a menstruációm..tejem van, este a hosszú alvásánál is kimarad 6-7 óra a következő etetésig, ha éhes lenne nem így lenne. Mit tanácsoltok? Vasárnap révén nem hívnám a gyerekdokit, se a védőnőt,amúgy is csak azzal nyugtatnának, hogy normális akár 10-12napig is. Köszi előre is! :)

2020. máj. 24. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem gyarapszik most annyira az nem feltétlen baj. Az en kisfiam 6,2 kg és 4 hónapos, Szóval a te babad nem hinném, hogy alultáplált. Efelől en nem aggódnék.
2020. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Laevolac szirupot kapott orvosi javaslatra. Nem kúpot! Ezt nem próbáltátok?

Nekünk 4 naponta kellett kakiltatni, mert extrán zavarta a kaki. Orvosi javaslatra.

Egyébként isz baba volt a lányom.

2020. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!