Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett végez valaki...

Gyerek mellett végez valaki otthoni munkát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem teljesen babás téma, de gyerek mellett valaki dolgozik otthon? Olyan munkára gondolok, ahol magatoknak vagytok a főnőke, illetve pénzt is lehet vele keresni. Szeretnék valamit én is dolgozni, mert jól jönne a plusz pénz, meg a karantén miatt nagyon nehezen bírom már, nem tudunk sehova menni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 25. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Weboldalakat készítek.
2020. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Online marketinggel foglalkozom.
2020. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ezt kitanultátok vagy szakma nèlkül belekezdtetek?
2020. máj. 25. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Saját vállalkozásom van (egyedi termékeket készítek és webshopon keresztül árulom őket). Egy barátnőm szabadúszókènt fordít, egy másik gépel.
2020. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kitanultam (első)
2020. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem kapcsolódó végzettségem van, az évek alatt úgy alakult, hogy ebbe az irányba indultam. Sokáig voltam cégnél alkalmazott, aztán mikor már jó sok tapasztalatom lett, a saját lábamra álltam.
2020. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!