Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játék egy babának? Vagy...

Játék egy babának? Vagy valami mást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Keresztanya vagyok és van egy 4 hónapos keresztfiam. Az lenne a kérdésem, hogy mit lehetne neki venni? (ruha, játék?)

Fogalmam sincs, mi lenne a legjobb. Nagyon szépen megköszönném a tanácsokat! 😊



2020. máj. 29. 14:29
 1/5 anonim válasza:
79%
Egy 4 hónapos babának többnyire ruhát szoktak venni, de kérdezd meg a szülőket nekik mire lenne szükségük.
2020. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Pelenka, popsitörlő. Ezek hasznosak, és egy 4 hónapos még úgysem nagyon játszik. Vagy utalvány bababoltba, rossmannba, DM-be. Ha mindenáron tárgyi dolgot szeretnél, akkor rágcsaláncot csináltathatsz, lehet névre szólót, egyedit, az jól jön fogzásnál.
2020. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ruha is, játék is jó. Barátaim lányának (nem keresztgyerek, hanem látogatóba mentem), aki akkor 3 hónapos volt, egy pöttyös labdát vittem. Örültem, mikor néhány hét múlva találkoztunk és mesélték, mekkora sikert aratott a labda.
2020. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csörgő,

puha fürdőskönyv,

pelenka (méretet, márkát kérdezd meg)

fürdőjátékok,

rágómaki (vagy más állat. Tapasztalat: lehet hogy drágább, viszont nagyon jó, kislányomnak is vettem, csak dicsérni tudom :))

zörgős nyálkendő

2020. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2020. máj. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!