Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normális terhesség/szoptatá...

Ez normális terhesség/szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Szóval nagyjából a második trimesztertől tapasztalom hogy alig nő a hajam miközben azelőtt havonta akár két három centit is. Továbbá alig zsírosodik,ami viszont úgy tudom kell a fejbőrnek/hajszálaknak. Most egy hónapos a kisfiam, szoptatom.

Valaki járt hasonlóan? Ez mikor állhat helyre?


2020. jún. 1. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem marhára hullik és száraz. Most vagyok a 22. hétben. Mi lesz később. Az első gyereknél összefogtam alvásnál is annyira hullott. Terhesség alatt nő a haj jobban elvileg a sok vitamin miatt, amit beviszel a babának viszont szoptatás alatt távozik a vitamin. Én is szedni fogom utána is a femibiont.
2020. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.

A hotmonok miatt nő

Majd leesik az ösztrogén szint emiatt hullik


Nekem a zsírosodás a 3.hhónap után indult be..

Amúgy előtte gyönyörű vajam volt

Dús, hosszú

2020. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!