Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Titusz...

Mi a véleményetek a Titusz névről?

Figyelt kérdés
Kicsit bajban vagyok, lányom után fiam lesz. Lány nevünk már régóta megvolt, sőt 5 lányra való, de fiú névvel bajban vagyok, úgy érzem egyik se az igazi. A Titusz név igazából tetszik, de nem tudom mennyire elfogadott, nem akarok nagyon furcsa nevet, amivel csak baja lesz. Amúgy olyan nevet szeretnék, ami nem túl gyakori (nem Bece, Máté, Zalán... stb.), nem mostani divatnév (nem Benett, Benedikt, Noel, Mendel..), de azért nem annyira régies se (nem Károly, István, József..). Tudom, ott a hosszú MTA lista, de eddig nem találtam meg az igazit, hátha segítséget kapok.

2020. jún. 5. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem személy szerint nem tetszik a Titusz, egyből a fikusz ugrott be:(

Nekem ami tetszik az a Péter, Ádám, Dávid, Marcell

2020. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Betegség hangzása van. Biztos a Tífusz meg a Tetanusz miatt.
2020. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon rossz. Tényleg olyan betegség hangzása van, nekem is a tífusz meg a tetanusz ugrott be.

A Titi becenév viszont tök jó, van sok hasonló hangzású név pl Tibor, Trisztán, Tivadar

2020. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a tífusz ugrik be róla
2020. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem tetszik egyáltalán, nekem egy öregember jut róla eszembe. A Trisztán viszont szerintem nagyon jó lehet helyette.
2020. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem tetszik.
2020. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát, szerintem is egy kicsit gondolkozzatok még rajta. :D Fiú névben én sem vagyok felkészült, ha a második gyerekünk fiú lett volna, Iván lett volna. Ennyi tanácsot tudok adni. :D
2020. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem szép. Olyan hősies mint a ToldiMiklós,Lehel,Botond. Szerintem jó,olyan kellemes, régies nemesi származású szerű hangzása van ennek a névnek. Szerintem jó, de amúgy ne becézd, mert ez így jó, ahogy van. Mert Titi pl lányos, Tuszi pl túl furán hangzik, stb.
2020. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem Dugovics Titusz ugrik be ő az egyetlen Titusz akiről hallottam.

Szerintem nem szép név:/

2020. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Dugovics Titusz jut eszembe. Hangzásra sem különösebben tetszik. De amúgy kicsit szokatlan, de vállalható névnek tartom, szóval a fülemnek ezerszer kellemesebb egy Titusz, mint egy Brájen, Benett, Noel, Nátán, vagy más ilyen felkapott külföldies név.
2020. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!