Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni ettől az érzéstől?

Figyelt kérdés
Egyre jobban vágyok rá, hogy legyen végre saját gyerekem. Már olyan erős bennem ez az érzés, hogy nagyon irigylem azokat az ismerőseim, akiknek van, vagy nemsokára lesz. (Nagyon sokan vannak) Nekem meg nagyon sokat kell rá várni, mert az alapján, amiket mondogat, a barátomnak az 5 éves tervében még egyáltalán nincs benne :( Ő még utazgatni akar meg külföldi nyaralásokra vinni (szerinte ezt nem lehet gyerekkel, pedig millióan csinálják), mert még sosem voltam külföldön és szeretne elvinni és azt mondja hogy majd csak utána valamikor, mert a gyerek mellett nem lehet már menni mert a gyerek sokba fog kerülni. Sosem voltam külföldön, régebben tizenévesen még nagyon vágytam, azért is akar elvinni, de engem ez már abszolút nem érdekel, én csak édesanya szeretnék már lenni végre :( Ezt mondtam neki, de azt mondja, hogy annyi évig vágytam külföldre, nem akarja, hogy még legyek az élménytől fosztva. 25 éves vagyok szóval nagyon nem fiatal már, nagyon fájna ha kicsúsznék az időből, mert a legnagyobb vágyam az, hogy anya lehessek. Van ismerősöm, aki fiatalabb nálam és már több gyereke is van. Hogyan szabadulhatnék meg ettől az érzéstől? Nagyon elszomorít és depresszió közeli hangulatom van miatta sokszor. A páromat nagyon szeretem, vele képzelem el a jövőmet, tehát a "szakíts vele és keress helyette mást" abszolút nem opció.

2020. jún. 23. 06:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Na kezdődik...
2020. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

A pàrodhoz fiatalabb nö valo.

Nemhogy még akarnàl élni. A szülöség rabiga.ne a reklàmokbol meg szomszédbol indulj ki.

2020. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Most ezzel mi a baj? Az miért baj, hogy valakinek nem az a célja, hogy csili vili utazásokra jarjon, hanem, hogy legyen gyereke? Miért kell valakit azért bántani? Ha hiszitek, ha nem, nem mindenki arra vágyik, hogy luxus utazásokra menjen meg világba bulizgasson meg szórakozzon. És miért lenne hozzá való egy fiatalabb nő? Mert akkor az elvárná, hogy utaztassa ész nélkül mindenhova?
2020. jún. 23. 07:14
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Ebben igazad van, mindenki másra vagyok mindenkinek más a vágya és ez rendben is van. De egy kapcsolatok belül, ez nem működik mert valakinek fejet kell hajtani vagy keresni olyan part akivel egyeznek a célok.
2020. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akar egyáltalán gyereket? Nem lennék benne biztos.
2020. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy minden nap van legalább egy ilyen irigykedős kérdés. Használd a keresőt és meglátod hányan szenvednek még ezzel.
2020. jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
3# mert a fiatalabb még nem ilyeneken görcsöl hanem örömmel ill önfeledten éli meg a "szabadsàgot" es kapcsolatot.
2020. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, első 2 válaszolóval ne törődj, ezek itt állnak folyton lesben, hogy mikor csak lehet ideokádják a gyerekellenes hülyeségüket.


Te meg ülj le a pároddal és tűzzetek ki egy kb időpontot, ami mindkettőtöknek megfelel. Egyébként 25 évesen én sem hinném, hogy kicsúsznál az időből, fiatal vagy még nagyon. Ám ha neked ez ilyen fontos, akkor beszéljetek róla, hogy kb ki mikorra képzeli a családalapítást. Utazgatás mellett van más ellenérve is a párodnak? Anyagi helyzet, lakhatás stabil? Munkahely? Ezek mind fontos dolgok, lehet itt van valami bibi, ami miatt (sem) akar még most azonnal gyereket.

2020. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok gyerekellenes. Nekem is van gyerekem. De amit itt művelnek a "mindenárongyereket" nők az már sok!
2020. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Akkor minek olvasod?

Birom az ilyen "mindent megkaptam abban a minutumban mikor kiesett a számon" tipusúakat, akik nulla empátiával vannak azok felé, akiknek valami hiányzik az életükből. És most nem csak a gyerekre gondolok, hanem úgy bármire. Vágyni valamire nem bűn, se nem szégyen.

Örülj neki hogy akkor lett gyereked mikor akartad, meg jó párt választottál hozzá. Az ilyen emberek meg mint a kérdező lehet kezdheti újra az egész párválasztás, mert ha a párja csak hitegeti kamu indokokkal, akkor marhára nem lesz még gyereke ki tudja meddig. És abban is csalódik, akivel eddig a jövőjét tervezte. Engedd már meg neki, hogy rosszul essen.

2020. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!