Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan kettős...

Mit gondoltok az olyan kettős keresztnevek adásáról, amik egy híres személy nevét adják ki?

Figyelt kérdés

Peldaul random vezetéknév + Pongrác Gergely/Geréb Dezső /Albert Flórián /Orbán Viktor stb.


Ti adnátok ilyesmi nevet a gyermeketeknek?



2020. jún. 25. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Lakatos Dzsézonsztettem?
2020. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Kolompár Marlonbrandó? :-D
2020. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Semmiképp nem bnék ki a gyerekkel, hogy olyan neve legyen, ami kicsit is elfogult valamilyen irányba. De magában a híresség nevek jópofák. Csak korlátok között.


OV és a már említett Jason Stathem nem éppen olyanok, amiért komolyan lehet venni bárkit is. Albert Flórián, mint focista teljesen rendben van, egyáltalán nem hivalkodó.


De Rihanna vagy Szamantha vagy Szeder elég rendben van. A Khalisi és a Hodor nem.



Ez talán szubjektív.

2020. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Nincs az a pénz,amit fizetnének rá...nem szégyeniteném ennyire a gyerekemet.
2020. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem hallottam eddig ilyet, de szívesen adnám, természetesen csakis orbánviktort.
2020. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy X József Attila keresztnevűt ismertem. Így nem volt olyan feltűnő. Valahogy elbújt a teljes nevében, de azért mégis ott volt. Nem adnék direkt ilyen nevet, mai hírességét végképp nem, de nem zavar, ha más ad. Ő dolga.
2020. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Régen Majka akarta Majoros Máté Péternek hívni a gyerekét, de aztán meggondolta magát. Névtől is függ, de én nemigen adnék ilyet.
2020. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam két keresztneve megcserélve híres ember. Annó tettem is fel róla kérdést, hogy mennyire gáz így, de nem feltűnő, arra jutottunk. :)

Direktbe azért inkább nem adnám így.

2020. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem tennék ilyet. Ha én kaptam volna pl. a Szabó Máté Péter nevet akkor csak az egyiket használnám, esetleg Szabó M. Péter.
2020. jún. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb lenne, ha duplán híres ember nevét adná ki. Például: FERENC József Attila.


Nem, nem. Ez is gáz. ;)

2020. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!