Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babával utazni vonaton?

Babával utazni vonaton?

Figyelt kérdés
8 hónapos ülni még nem tudó babámmal szeretnénk vonattal kirándulni. Az utazásra mit kell biztosítanom a babának a biztonságos közlekedés érdekében?

2020. jún. 27. 00:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem telik mindenkinek autóra, de nem is kell. Mi tökéletesen elvagyunk nélküle.

Ha azt a részét nézzük sokszor egy felnőtt (elég sok) sem tud viselkedni és tekintettel lenni a másikra és pont ők azok akik elvárnák hogy a gyerek viselkedjen.

Az én gyerekem pokoli rossz, de ha utazunk 1000x jobban viselkedik néhány fenőttnél.

2020. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
43%
Én pl azért szoktam itt olvasgatni gyermektelen létemre mert ilyenkor bebizonyosodik hogy mennyien tudnak gyereket potyogtatni/csinàlni agy nélkül. Ez itt is bebizonyosodott. Aztàn fel vannak hàborodva mikor valaki nem vàg jó pofàt a vonyító kölykökhöz.
2020. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
82%

#32 hidd el téged is sok ember a jó fenébe kíván ezzel a proli vagdalkózós stílusoddal, mégis utazol, meg jársz emberek közé. Az miben más?

Magasról tojunk arra hogy te kit szeretsz, meg kit nem, tudod a világ nem körülötted forog ám, teljesen irrelevánsak a nyígásaid.

Nagyon hasznos ember lehetsz ha gyereket rühellőként neked ez egy komoly napi program, hogy gyerekeseket oltogatsz, és mocskolsz egy gyerekeseknek szánt fórumon. Igazán izgalmas életed lehet :) És akkor te is fel vagy háborodva, hogy nem toleráljuk a proli kis stílusodat.

2020. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!