Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kislánynak kell fürdőru...

2 éves kislánynak kell fürdőruha/alsó ha van rajta úszópelus?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán nézne ki vagy nem tudom. Szerintetek?
2020. jún. 27. 13:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%

Az úszópelus átengedi a pisit, nem tapad erősen, és a híg székletet is sajnos.. Egyedül a darabosabbat fogja meg. Undi. Gondolom nem valami gumibugyira gondolsz, ami légmentesen zár, hanem egyszerű rossmannos, dmes, lidles, tescos, bármilyenre.


Azok pelenkák, nem helyettesítik a fürdőruhát, kell rá adni. Nedvességet nem szívnak(pisit sem), nem dagadnak meg, kényelmes a gyereknek, ha lesz rajta plusz fürdőalsó.


2 évesnek calzedoniában vettem, ott egészen aprócska méretre is van fürdőruci, többfajta, ráadásul minőségi anyagból, kényelmes, meg nem nőtt sokat, 4-5 éves koráig hordta(kicsit engedett csak az anyaga nyúlás téren, meg minimálisan fakult, de nagyon sokat használta).


Rendelni is lehet, szerintem se mutogassuk többet a gyereket, mint muszáj. Otthon csupaszkodhat, tömegben nem. Nem azért, mer a cicije már nagyobb, aki erre gerjed, azt nem a mérete érdekli, pusztán az, hogy van.


Én kisfiúra is szívesen adnék fürdőpólót(amíg baba), hogy ne égjen le teljesen.


Persze ez csak zsúfolt helyekre ér, ahol fél méteren belül 2 ember van, ahol párméterre lézengenek, ott bőven elég a fürdőbugyi a fiúnak/lánynak.

2020. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21: Ne haragudj, de ez így elég ellentmondásos! :D

Én kisfiúra is szívesen adnék fürdőpólót(amíg baba), hogy ne égjen le teljesen.



Persze ez csak zsúfolt helyekre ér, ahol fél méteren belül 2 ember van, ahol párméterre lézengenek, ott bőven elég a fürdőbugyi a fiúnak/lánynak."


Ahol csak lézengenek, ott nem ég le?

"

2020. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg az. Szóval első körben azért jó a póló, hogy ne égjen le(2 éves korig a kicsi bőre nagyon érzékeny), viszont ha sokan vannak körülötte idegenek, közel a medencében, akkor takarásra is használnám a pólót.


A palatinuson sokszor látok ilyen szörfruhaszerű vízi ruhát bőrszíntől függetlenül kisgyerekeken.

2020. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
72%

Úristen, lassan rosszul érzem magam, hogy a 2,5 éves lanyomnak furdobugyija is van, amit minden tovabbi nélkül raadok akárhol, ha nem tűz már a nap. :D


Komolyan, mit kellene takargatni egy 5 év alatti gyereken, a nemi szervét leszamitva?

2020. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%

24-es: nyilván semmit. :) Vagy ha valaki takargatni akarja a gyerekét, akkor takargassa a fiút és a lányt egyformán, erre van többek között az UV szűrős úszódressz. De azt mondani, hogy egy totyogókorú kislány felsőtestét "nem mutogatjuk", a fiúét pedig minden további nélkül, amikor tök egyformán néznek ki, egyszerűen nevetséges.

Az megint egy más kérdés, hogy kapni nagyon cuki egyrészes fürdőruhákat ennek a korosztálynak is, amit én is szívesen ráadtam a sajátomra, mert csinos és aranyos volt benne, de nem azért, hogy úristen, egy kislány pocakját meg ne lássa valaki.

2020. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Derjaderja ***** válasza:
22%

A társadalmunkban a nők felsőtestét takarni illik, a férfiét nem (bár ha rajtam múlna, kéne)

Mért tanítanék mást a gyereknek?

2020. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Azért van egy kis különbség a nő meg a kislány közt.

Ennyi erővel főzzön a kislány, mert az a nők dolga, "társadalmi elvaras".

2020. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Derjaderja ***** válasza:
38%
Értem az érvelést, elfogadom, hogy vki így érez, de én nyilvános helyen a 2 éves lányt már nem járatnám egy szàl bugyiban.
2020. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!