Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a dili egyes anyukáknál?

Mi ez a dili egyes anyukáknál?

Figyelt kérdés
A pár hónapos babákat "összeboronálják". Ilyeneket beszelnek hogy így meg úgy randiznak majd meg milyen lesz az esküvő. Értem én hogy nem komolyan gondolják, de miért jó ez?
2020. jún. 30. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Én sem értem különösebben, valószínűleg ezt hozza ki belőlük a szülés utáni depresszió.
2020. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen a te idődben is volt, csak nem emlékszel rá, mert pelenkás voltál. Az "okos" anyukák hobbija.
2020. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg tőlük ha ennyire zavar e'
2020. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az a beteg, amikor a gyerek tinédzser koráig ezt beszélik az anyukák. Tapasztalat.
2020. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
csecsemőkorban szerintem cuki
2020. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom.... biztos viccből...
2020. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Mindig frászt kaptam mikor a fiús anyuka ismerőseim "viccesen" sportot űztek a lányom lestoppolásából, hogy majd kinek a menye lesz.. 🙄


Azé akit majd a lányom választ.. 😑

2020. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak szorakozas, viccelodes. Nem kell nagy ugyet csinalni belole. En is es még olyan baratnoim is mondtak ilyet, akikbol ki se neztem volna. Altalaban, amikor nagyon kis cukin a kisdiu megpuszilta a kislanyt, spontan! Vagy a kislany megkinalta a kisfiut homoktortaval vagy egyszeruen ha meg kisebbek voltak akkor ez amolyan poen volt, hogy na majd ha osszejonnek.


Ez valoszinu onnan eredhet, hogy regen tenyleg voltak elore leszervezett foleg vagyon osszetartas/gyarapitas miatti megallapodasok, hogy ki kinek lenne jo parti es igen voltak akik ezt mar a pici babak koraban szobahoztak. Csak hat ez ott se jelentett semmi biztosat, elwg sokan gyerekkorban meghaltak ugyis.

Mostanaban meg inkabb szerintem ez arra valo utalas, hogy az anyuka vagy apuka aki ilyenekkel viccelodik egyszeruen remeli, hogy majd 20 ev mulva is ismerni fogja no nem a gyerekwt hanem a masik anyukat/apukat. Nalunk ez ugyebarati tarsasagban volt poen es igenegyszeruen azert, mert ezzel jeleztuk, hogy fontos a baratsagunk es remeljuk a gyerekinket is latjuk felnoni. Ertsd ha a baratsag megmarad estalalkozgatunk akkor eleve a gyerekeket is latjuk:-). Es persze ki tudja aznagy poen lenne ha a fiam a legjobb barat om lanyaval jonne ossze majd jo 20 ev mulva:-) :-).

2020. júl. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!