Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkinek ilyen...

Tényleg mindenkinek ilyen baromi jó az élete kisgyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Mindenhol boldog fotók túrázásról, biciklizésről, éttermezésről kisbabákkal is. Csak az én gyerekeim fáradnak el a biciklitúrán és nyafognak hazáig, vagy ordítja végig a hazafelé utat a kocsiban a baba? Mit rontok el? :(
2020. júl. 3. 23:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván nem. De hazudni ma az élet része. Ha itt azt mered mondani, hogy anyának lenni néha bizony nagyon szar, peregnek is lefele a %-ok. Főleg szar 40 fokban fáradt gyerekekkel.


Akkor hogyan írná ezt ki névvel, arccal bárki, ha névtelenül is csak szidják érte?

2020. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
Ne higgy már ezeknek a fotóknak, lehet, hogy ott is vegigorditotta a gyerek a kirandulast, csak épp jó pillanatban kapták le őket. Az instára a szart senki se teszi fel, csak a szépet, persze hogy úgy tűnik, mindenkinek gondtalan élete van.
2020. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Derjaderja ***** válasza:
91%

Nem tudom, én ezt nem látom ennyire szigorúan. Valahogy úgy érzem, a szép pillanatok annyira szépek, mintegy a diadala vagy részben az értelme a nehezeknek. Amikor vki ilyen boldog kèpet tesz fel, akkor én beszámítom, hogy biztos volt sok rossz perc is, de örülök neki.

Pl van egy barátnőm, akinek most iszonyú nehéz, nemsokára szül, nem készült el időben a házuk, plusz az anyukája nagyon súlyos beteg, a férje szétdolgozza magát. Tudom, hogy lelkileg szinte elviselhetetlen időszak, és biztos néha alig bírja cérnával a gyerekhisztit. De ha küld mosolygós fotót büszkén erről a gyerekről, akkor nem azt gondolom, hogy hazugság, mert amúgy nehéz neki, hanem hogy ebbe a nehézbe szerencsére jutott neki ez a jó pillanat is, büszke, boldog, mert szép, okos, aranyos gyereke van.

2020. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Ha meg felrakna egy nyúzott képet vagy ahol bőg a gyerek mindenki kiakad hogy ezt miért kellett felrakni,.

De ugyanez ha egy nem mosolygós profilképet raksz fel egyből megbánod a reakciók miatt haha.

2020. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
56%

Rövid példa, mai napig megtörténő esetek:

Anyukám exének van közös gyereke az előző feleségével.

A gyerek kéthetente hétvégén van az apunál. Totál kezelhetetlen, hisztis a gyerek, de külön beállítják erőteljesen a családi fotókra, hogy hogy álljon, hogy nézzen, és ezek mennek fel Facebookra folyamatosan, miközben sír a gyerek, hogy nem akar képet csinálni, ráadásul a kép készükte után leültetik játszani magában órákra.

Hát tiszta boldog család :D

2020. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
83%
Nyilván nem a sírós-nyafogós képeket teszik ki. Mi például a család 1 évesét csak akkor fotózzuk ha mosolyog.
2020. júl. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
47%
Hehe... erről eszembe jutott a két héttel ezelőtti próbálkozásunk... felvettem a kendőbe a babámat, hogy most csinálunk egy cuki közös képet. Kértem a férjemet, hogy fényképezzen le minket. Fél óráig tartott, mire egy normális képet tudtunk csinálni, közben egyszer le kellett venni a babát mert ideges lett, én is ideges lettem, mondtam neki hogy "NEM IGAZ HOGY EGY MÁSODPERCRE NEM TUDSZ BELENÉZNI A KAMERÁBA!!". mikor végre sikerült a kép, kiraktam. Férjem megszólal: "milyen fake vagy xD" Hát de a közösségi média az ilyen. Persze nagyon szeret rajtam lenni a baba, de nem a kamerába nézve, hanem mindent mást nézni, szóval annyira nem volt fake a helyzet, csak maga a képkészítés... xD
2020. júl. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%

Nem tesze ki ki kepet semmilyen oldalra. Ami van az nekunk keszult nem a vilagnak. 🙂

Van bogos hisztizos kep meg nyafizos is mert az is az elete resze volt. De lefenykepeztuk a seruleset is h majd az oviban dicsekedhessen vele 🤣 De alapvetoen nekem eleg nyugis gyerekeim vannak.

Az autoban alt 10 perc utan bealudtak meg 7-8 evesen is.

Kirandulasnal meg nyakba lettek veve ha ugy volt.


Amugy ja. Ha "rossz" kepet teszel ki mar megy a domping h miert jaratod le a gyereket azzal, csak a cuki mosolygos kepet lehet kitenni. Akkor jon a like. Pl ezert sem teszek ki semmit sem mert nekem a "rossz" kepek neha emlekezetesebbek mint a cukik.

2020. júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
71%
Én is lányomrol mosolygós vagy kirándulus képet teszek ki ,nem amikor rossz kedvü.de én nem csak gyerekeimröl teszek fel képet hanem természetről,állatokról amit látunk.
2020. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk amikor kikészül az ember, mert épp akkoe ugrik egymásnak a 2 gyerek vagy hisztizik be valamelyik, akkor nem az első gondolata, hogy fényképezzen. Én nem szoktam semmitnkirakni róluk, de nem zavar, ha más igen.
2020. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!