Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolgozó anyukák, hogy csináljá...

Dolgozó anyukák, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Hogy tudjátok összeegyeztetni újra hogy dolgozol is napközbe,aztán otthon vacsora,pancsi,közbe legyél törődj a gyerekkel is,másnapra is felkészülj,és még ott van a férjetek is!Áááá,én ezt ne tudom,hogy lehet csinálnI??
2010. aug. 2. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
bocsánat hogy nem választ írok, de ez a kérdés engem is érdekel, csak nálunk még nem aktuális. amúgy mi pont erről beszélgettünk tegnap.
2010. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Úgy,hogy a férjem kiveszi a részét, mindenben segit.

Neked nem?

2010. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én két gyerekkel bűvészkedek minden nap. Na jó, nekem a férjemre nincs gondom, mert úgy féléve elköltözött. Mondjuk nem szoktam ezen morfondírozni, hogy hogy lehet ezt csinálni, csak csinálom és kész.
2010. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem járok dolgozni,csak elgondolkodtatott az a napirend...
2010. aug. 2. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

12.47-es vagyok. a napirendem hétközben: 6-kor kelés, mert tömegközlekedéssel megyünk suliba, bölcsiba, melózni. Ébresztem a gyerekeket, megcsinálom nekik a reggelit, elkészítem a szendvicseket. A nagy (10 éves) már egyedül öltözik, a kicsit (másfél éves) öltöztetem, tisztába teszem. Amikor ők készen vannak, akkor felöltözök, kis smink, és indulás. Kicsit lepasszoljuk a bölcsibe, nagy megy a suliba, én dolgozni. Négykor meló befejezve, a nagy vár a suli előtt, megyünk a kicsiért a bölcsibe, majd haza. Vacsorára gyors kajákat készítek, melegszendvics, bundáskenyér, milánói makaróni, lecsó, stb. Kis csiklandozás, tanulás, játék, aztán kicsi fürdik, fekszik, a nagy szöszmötöl, addig én rendet teszek a konyhába. Fél kilenc körül a nagy is lefekszik, és én is szusszanok egyet. Mosni vasalni takarítani bevásárolni hétvégén szoktam. A férjem bármikor besegít, elég jó a kapcsolatunk annak ellenére, hogy elköltözött. Beszélgetni utazás közben szoktunk, úgyhogy mire hazaérünk, már tudom, hogy kivel mi történt napközben :)

Működik hidd el, csak nem szabad túlspilázni a dolgot. Ha nem takarítok ki hétvégén, mert szép idő van, és inkább elmegyünk bringázni, akkor sincs lelkiismeretfurdalásom, és ha éppen nem vasalok ki, akkor sem dől össze a világ. Ha nincs kedvem vacsorát készíteni, rendelek egy pizzát, ami nekem könnyebbség, a gyerekek meg imádják.

2010. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!