Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megfázhatott a kislányom?

Megfázhatott a kislányom?

Figyelt kérdés

2 éves kislányom este vékony rövid ujjú bodyban, nadrágban zoknival aludt. Be volt takarva, az ablak véletlenül nyitva maradt. Felébredtem és láttam, hogy ki volt takarva és hideg levegő ráment... Hideg volt a kis háta is, de nem kelt fel.

Nem tudom mennyi ideig lehetett takaró nélkül. De tiszta ideg vagyok... Nektek is volt már így?



2020. júl. 9. 06:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Lehetsz is. A te felelősséged.
2020. júl. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Na megérkezett az év anyája, az első válaszoló személyében. Gondolom te soha semmiben nem hibáztál a gyerekeddel kapcsolatban igaz? Mert ha igen akkor laposkúszásban menj innen ne mást bánts.


Kérdező: Nem volt olyan hideg szerintem hogy megfázzon, ha annyira fázott volna felébred rá.

2020. júl. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy fázott meg. Nyár van. Mi is nyitott ablaknál alszunk.
2020. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elég hűvös volt éjszaka most...Szóval eléggé aggódom. De már nem tudok mit csinálni.
2020. júl. 9. 07:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom felkelt volna-e ha fázik, vagy csak aludt tovább ha fázott is.. Hideg volt a háta, kis keze
2020. júl. 9. 07:06
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmi baja nem lesz.
2020. júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Múltkor én is így jártam, 7 hónapos babámmal. Szidtam is az anyámat elfelejtettem becsukni az ablakot :(

Ennek 3 hete. Nem lett baja. Tiédnek se hiszem, hogy lesz ne aggódj :)

2020. júl. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Ezen nem tudom mit kell aggódni. Majd észreveszed ha esetleg megfázott, bár nyáron ez egyáltalán nem valószínű, főleg, hogy, fel is volt öltözve. Az én lányom egy body-ban alszik, az ágynemű huzatot használjuk takarónak azt folyton lerúgja, nem szokott megfázni. Nem állok egész éjjel mellette, hogy be van-e takarva
2020. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Majd kiderül, felesleges rajta kattogni.

Nálunk is az egyik szépen hálózsákban aludt, a másik meg nem viselte el, mindig üvöltött benne, este nyáron meleg volt felöltözni, a takarót viszont folyton lerúgta hajnalban újra, miután már 3x ébredt más miatt..., én meg bizony volt, hogy épp aludtam takargatás helyett.

2020. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Rövidnadrág, póló, a takaró pedig vagy rajta marad, vagy nem. A szobájának az ajtaja mindig teljesen nyitva van, hogy a légkondi hűteni tudja. Semmi baja nincs, nagyon jól alszik így mindig.


Kicsit túlaggódod ezt a dolgot.

2020. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!