Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem elfogadott h nőként...

Miért nem elfogadott h nőként nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Igy 26 eves koromra megkaptam h ideje gyereket csinalni, mikor lesz mar gyerek blablabla. Vagy h agybeteg vagyok mert nem akarok gyereket. Őszintén. Irritalnak a gyerekek, es sosem szerettem őket. Tesomnak is van most egy 2 eves es mindig mondom neki hogy en két het utan felkotottem volna magam. Mar a terhesség sem egy szep dolog. Es onnantol ahogy kijon gyakorlatilag a gyerek 15 eves koraig egy rab leszel. Miért lenne minden nonek kötelessége hogy gyereket vallaljon, foleg ha nem is tudja elviselni oket? Egyszerűen nem tudom megerteni

2020. júl. 12. 14:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
72%
Ez a társadalmi elvárás sajnos még mindig. Az ember dolgozik a nő szül(+már dolgozik is)
2020. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Az ezredik hasonló kérdés. Engem marhára nem érdekel, hogy neked lesz-e gyereked, vagy sem, sőt a többi embert sem érdekli. Maximum a szüleidet izgatja, hogy lesz-e unokájuk. Egy kicsit talán érdemes lenne kevesebbet gondolni magadról, mert a világban mindenki csak egy kicsi porszem, pont nem érdekel senkit, hogy szaporodik-e.
2020. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Elég proli környezetben élhetsz, ha már 26 évesen ezzel nyaggatnak.

A gyerekszülés nem kötelező, és senkinek semmi köze ahhoz, hogy te akarsz gyereket vagy sem.

A szüleidnek sincs köze hozzá. Ők is annyi gyereket vállaltak, amennyit akartak, megvolt rá a lehetőségük. Unoka már van. Nem kéne hagyni, hogy mások döntsék el, hogyan élj.

2020. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
55%
Én is így gondolom, csak én 18 múltam. Sosem fogok gondot csinálni magamnak. Szerintem ezerszer jobb ez a fajta mentalitás, mint a ''szülök egy gyereket, azt lesz, ami lesz.''
2020. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Számomra akkor hitelesek az ilyen kinyilatkozások, amikor már egy nő elmúlt legalább 40... addig azért bármikor beakadhat a gyereket akarok érzés.

De persze nincs gond azzal, ha nem akarsz, bármennyire is úgy tűnik a te mikrokörnyezetedben, hogy nem elfogadott, a társadalomban már régen az, gyerek nélkül is teljes életet lehet élni.

2020. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
71%

Én sem szeretnék. Más okok miatt sem.

Akitől megkapom, hogy én vagyok a hülye azzal nem foglalkozom utána érdemben. Igazából ezek az emberek számomra nagyon semlegesek tudnak lenni. Eldöntöttem, hogy nem akarok régóta már így nem is igazán érdekel ki mit mond.

Szerintem te se foglalkozz velük.

Mondjuk nálam szerencsére anyáék olyanok akik azt mondják, hogy sose szüljek gyereket így a családon belül ez engem nem érint. Nem tudom mit szólnék ha állandó szinten nyomnák a fejem a szüleim ezzel a gyerek vállalás dologgal. Lehet az már engem is kikészítene. Beszélj velük és állítsd le őket valahogy.

2020. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
52%

7-eske, sok ember nem szeretne gyereket, csak nem meri megmondani, nehogy ''mást gondoljanak róluk.''

Na azoknak lesz aztán sz.ar és sötét az élete.

2020. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Ok, nem akarsz, ez a te és a családod dolga. Viszont teljesen érthetetlen, hogy te és a társaid miért ebben a topicban teszitek fel a kérdéßt, ahol a többség gyereket vállalt, akar vállalni. Ők mégis, hogyan tudnának neked tanácsot adni? Anyukáddal, családoddal van a gond, nem célravezetőbb lenne a családi kapcsolatoknál feltenni a kérdést?
2020. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
55%
Biztos jobban mutatna a számítástechnika kategóriában. :D
2020. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

8

A legtöbbnek sajnos sötét, tessek elolvasni miket irnak itt és milyen stilusban, ilyennek van tele a világ, aztán ők se tudják miért, de szülnek, aztán lelkileg nyomorék gyereket nevelnek.

Tisztelet a kivételnek!!


Aki nem akar, nem szül, nem tesz fel rola kérdést, már ezer ilyen van itt.

2020. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!