Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az ilyen férjet?

Hogyan kezeljem az ilyen férjet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen akármit akarok venni, ami a gyerekkel kapcsolatos, oltári balhé van belőle, mert szerinte minden "felesleges", meg "úgyse lesz használva".


Oké, az elején volt, amit tényleg felesleges volt megvenni, pl az elektromos hintát kétszer nem használta, mert üvöltött benne, a babakocsi is felesleges volt, mert abban is üvöltött, így hordozva lett.


Most akarok venni, egy kicsi esernyőre csukható babakocsit, aminek nagy tárolórekesze van, mert a nagy már 3 éves, és most fog születni a kicsi, és egyszerűen nem tudok annyi táskát magammal cipelni, amiben mind a 2 gyerek cucca elfér. Főleg ha játszótérre megyünk, és homokozó, labda, stb-t is vinni kell.


Tökre kiakadt, hogy hát az első gyerek se használta a babakocsit, és megint feleslegesen vásárolgatok. Nem érti meg, hogy nem személyszállításra kell most a babakocsi.


Én szeretnék tényleg mindent megbeszélni vele, de így nem lehet, ha jobb alternatívát nem hoz fel a problémára, csak azt hajtogatja, hogy "felesleges"


2020. júl. 12. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem te viszed túlzásba?

Ezek nem olcsó dolgok.


Add el a régi nem használt cuccokat,vedd meg abból.

2020. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azokat már 2 éve eladtam.


Most sem egy 60.000es babakocsit akartam venni, hanem csak egy 5-6000 ftos használtat, úgyse fognak túl sokat ülni benne a gyerekek.

2020. júl. 12. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kellene, hogy tétel legyen.
2020. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
De ha most születik majd a kicsi, akkor ő még nem fogja tudni használni jó ideig az esernyőre csukható kocsit. Mózeses babakocsitok nincs is? Inkább azt vennék, lehet, hogy a baba szeretni fogja.
2020. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Semmilyen babakocsink nincs jelenleg. A kicsit is hordozni fogom.


Most ha megyünk a játszótérre, 2 hátizsákkal indulok neki, de nem érti meg, hogy ha megszületik a kicsi és hordozni fogom, nem fogok tudni 2 hátizsákkal neki indulni, és a cucc nem lesz kevesebb, csak több.

2020. júl. 12. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nem mennek ugy mint egy malhas lo. Ket hatizsak, gyerek log rajtam. Es hogy vasarolsz be? Borzalom. Ha valamire szukseg van es ugy gondolom, megveszem. Megmutatom neki is, de a gyerekkel kapcsolatos dolgokat en veszem meg es dontom el, egyreszt mert en hasznalom masreszt van sajat penzem. Ha nagyobb tetelrol van szo, akkor persze felezunk, de nem szol bele. Ami kell az kell. A mi babakocsink 300ezer volt es abba se szolt bele😅 eleg gaz a ferjed, h par ezer forinton problemazik. Magadnak se vehetsz semmit? Nincs sajat penzed?
2020. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, nekem is van saját pénzem. Mondjuk mi közös kasszán vagyunk, úgyhogy nincs olyan, hogy te pénzed, én pénzem. Más esetekben nem is problémázik, csak a gyerek dolgaiban. Nem tiltja meg, hogy meg vegyem, ha akarnám, mennék és megvenném. De szeretünk mindent megbeszélni, és ezzel nem oldódik meg az alap probléma, hogy nem lehet vele megbeszélni semmit, mert szerinte minden felesleges..
2020. júl. 12. 20:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, h te vagy a gyerekekkel egesz nap es nem o, te tudod, h mi kell es nem o. Pont.
2020. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Te mi mindent viszel a játszótérre hogy két hátizsákot vagy egy babakocsit megpakolsz vele?


Én törlőkendőt tartok magamnál, vizet és pár falat kaját ha megéhezne.

2020. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

És te semmi játékot nem viszel magaddal?


Homokozós szett, labda, víz, étel, popsitörlő, szúnyogriasztó/Naptej attól függően mikor megyünk, most a szobatisztaság miatt váltó ruha is kell, + a saját cuccaim. Nem fél órára megyünk játszótérre, a legtöbbször 4-7ig lenn vagyunk.

2020. júl. 12. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!