Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet baja tőle a gyerekemnek??

Lehet baja tőle a gyerekemnek??

Figyelt kérdés

Kinnt voltunk a kertben, sóskát evett a kislányom.

Van kála virág a kertben és lecsípett a leveléből egy daraboz, belenyultam a szájába de nem volt bennt semmi.

Ha megette lehet tőle baja?


2020. júl. 20. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy a kála levele mérgező.
2020. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk te is értelmes anyuka vagy, hogy itt fórumozol, ahelyett hogy megkérdeznéd az ügyeletes orvost.
2020. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

"Néhány embernél a kála megérintése allergiás reakciót válthat ki, akár bőrgyulladást is. Az egész növény mérgezőnek számít, ha valaki úgy dönt elfogyasztaná, ne tegye! Lenyelése, megrágása száj- és torokirritációt okozhat, súlyosabb esetben nyáladzás, hányás is jelentkezhet. Macskákat, kutyákat és kisgyerekeket tartsuk távol a növénytől."


Mi a francnak ültetsz olyan virágot a kertbe, ami mérgező, ha gyereked van?

2020. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Derjaderja ***** válasza:
58%
Mért ne ültetne, nem értem.
2020. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk, mert ha nem ültetne, ez a kérdés meg se született volna. Rengeteg szép növény van, ami nem mérgező se kutyára, se macskára, se gyerekre. 5 percig se tart beírni a Google, hogy az adott növény mérgező-e. Ha kutyám, macskám, gyerekem van, nem ültetek olyan növényt a kertembe amit, ha véletlenül megeszik, mérgező rá.
2020. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!