Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés még egy gyerekre...

Milyen érzés még egy gyerekre vágyni?

Figyelt kérdés

Mit éreztetek, amikor jött az érzés, hogy jöhet a következő baba? Mindegy, hogy második, harmadik vagy sokadik.

Amikor ott vagy, hogy van egy szép családod, és boldog vagy benne, mit érzel, amikor még egyre vágysz? Hiányzik valami? Nosztalgia érzés, hogy mennyire babáznál megint? Mit éreztek konkrétan?


2020. júl. 23. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hiányérzetem volt. Este ültünk körben, mondtam a mesét és azt néztem, hogy "ott még lenne hely", vagy vacsoránál az asztalnál leültünk enni, és azt éreztem, hogy szeretném, ha lenne még egy, és mellettem eszegetne. Folyamatos hiányérzetem volt, de minden nap. Vágyakozni kezdtem, majd beszéltem erről a férjemmel is, és kölcsönös volt. Így egyeztünk meg a harmadikban.
2020. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Hianyerzet, hogy hianyzik meg egy csaladtag, mintha mar itt lenne velunk, csak meg nem latom. Abszolut nulla nosztalgiaerzes, foleg, hogy javaban babazok meg a masodikkal, es az elso utan is azt ereztem, hogy hianyzik meg ketto. A kicsivel konnyebb, de kis korkulonbsegre nem vagyom, ahogy a kezdeti ebredos idoszakra sem, a nagyobbal mar sokkal konnyebb. Jo, persze, iszonyu cuki a kicsi, valahol elvezem is, de mikor nagyobbak, azt sokkal jobban.
2020. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Szoval en nem babazni szeretnek ujra, hanem meg egy gyereket. Es az elso idoszak nekem inkabb tulelos mint elvezos.
2020. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nekem amint megszületett, még a kórházban:


Hogy tuti szeretnék még


Aztán 7 hónaposan, hogy hamarosan jöhet..

1,5 év van köztük.


3 hónapos volr a kicsi, amikor eldöbtöttük, hogy lesz tesója..

De még nem vágyom rá..mmint nincs az az érzés, hogy most akarok.. csak tudom,hogy szeretnék még

2020. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

7 hósan volt az, hogy nem teljes a családunk így



Most is érzem.. de azt is, hogy most a két kicsi az első..


Érzem, hogy nem vagyunk még egészek családként


Utolsó

2020. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
Mindig is nagy családot szerettünk volna, ha lehet, kis korkülönbséggel. 4 hónapos volt a nagy, amikor már nem volt az az “újszülött van a háznál” hangulat, plusz én imádtam a várandósságot, abban a hónapban meg is fogant, 13 hónap van köztük. Ő nehezebb baba lett, másfél éves volt, amikor reálisnak tűnt, hogy elbírunk még eggyel. Azt éreztem, hogy minden jó így, imádom a férjemet, a gyerekeket, az ő kapcsolatukat, mindent, de hiányzott még egy kisbaba, nagyok voltak már. 4 hónapos korában kb ugyanazt lejátszottuk, mint anno az első 2-nél, így a 4. is jött hamar. 😊 Most itt tartunk. Anyagilag, szobaszámot tekintve itt a vége, de nagyon vágyunk rá, hogy legyen még egy. Gondolkozunk, hogyan tudnánk toldani a házon.
2020. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!