Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Művi meddővé tétel előtt...

Művi meddővé tétel előtt bizonytalanság?

Figyelt kérdés

Harmadik császáron leszek túl hamarosan és kérvényeztem, hogy közben vegyék ki a petevezetékeimet. 34 vagyok, férjem 40. Úgy érezzük a 3 gyerekkel kimaxoljuk a lehetőségeinket mint idegrendszerileg-mint anyagilag.

Most hogy közeledik az időpont mégis rossz érzésem van ezzel kapcsolatban.

Nem az esetleges negyedik baba miatt, inkább egy olyan van bennem, hogy"megcsonkítanak", hogy elveszítem a nőiességemet.

Lehet bután hangzik, nem tudom jobban leírni.

Volt valaki hasonló helyzetben? Műtét után elmúlt? Hogy hesegessem el?



2020. júl. 26. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne vetesd ki csak köttesd el magad. Ilyenkor csak elzárják, nem"csonkítanak".
2020. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha kétségeid vannak, manapság igazán nem nehéz megfelelő védekezési módot találni.

Nekem 38 évesen kötötték el a petevezetékeimet. sosem bántam meg. Van két lányom és annyi.

2020. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Beszéltél erről a férjeddel? Ő mit mondott? Te gondolkoztál ezen vagy ő hozta fel?
2020. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahol szülni fogok ott már így csinálják, kiveszik, nem elkötik, mert így kisebb a petefészekrák kockázata ahhoz képest mint mikor"csak"elkötik.
2020. júl. 26. 23:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Az orvos ajánlotta fel, mert harmadik császár után már amúgy sem annyira jó ötlet a negyedik. Mivel nem tervezünk többet, rá is bólintottam. Férjem abszolút támogatja, örül neki, mert pár éve hormongondok miatt nem szedhetek tablettát, hol óvszer-hol megszakítás volt eddig. Ahhoz képest ez a műtét megváltás lesz, csak most mégis olyan rossz érzésem lett tőle.
2020. júl. 26. 23:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz negyedik gyereket, a legjobb amit tehetsz.

41 évesen harmadik gyerkőc után én is megtettem. Való igaz fura érzés, fejben és lelkileg helyre kell tenni,de csak pár hétig tartott, ma már eszemben sincs.

Sosem bántam meg, nyugodt és felszabadult vagyok szex közben. Életem egyik legjobb döntése volt.

2020. júl. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Biztos ami tuti elkuldenem a ferjemet is vasektomiara

Neki alig 20 perces muvelet ambulansan. Igy tuti nem kell majd gumit huznia.

2020. júl. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egy nem volt kétségem, alig vártam a műtétet (nem császárom volt, így külön műtöttek csak azért). Nem éreztem magam megcsonkítva, igaz elkötötték nem kivették, de nekem mindegy lett volna. Rossz érzéssel ne vágj bele, később is megteheted, de azért próbáld meg tisztázni magadban hogy mi a tényleges oka a rossz érzésnek, hátha elmúlik ha rájössz. Egy vakbélműtéttől is megcsonkítva éreznéd magad? Ugye nem.. gyereked meg ezután is lehetne elméletben lombikkal, a nőiességed sem veszik el.
2020. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a petevezetőd. Az égvilágon semmi szerepe azon kívül, hogy utat biztosít a petefészekből a méh felé a petesejtnek. Semmi hiányát nem fogod érezni. Attól még a méhed, petefészked meglesz, ugyanúgy lesz menzeszed is.
2020. júl. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!