Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a fiatok egész nap meztelen legyen otthon?

Figyelt kérdés
Nagy melegben nyilván jobb, de bevezetnétek ezt otthonra állandó jelleggel? Lehetnek előnyei egy 15 éves esetében?
2020. aug. 2. 22:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Én nem engedném.
2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Szobájában igen,azonkívül egy alsógatya legyen rajta.
2020. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Én is inkább alsógatya párti vagyok.

A meztelenség (hacsak nem szabadelvű a család) egyéni dolog, nem tartozik másra.

2020. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Sose értettem azokat, akik szerint bármilyen meleg is van, számít a közérzetben egy nyamvadt short... Nem, nem örülnék neki, a férjem se mászkál meztelenül, sőt, alsógatyában sem...

Hozzáteszem, nem vagyok prűd, nem tabu a meztelenség idehaza a gyerekeimmel szemben sem, de mindig felöltözünk normálisan.

2020. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy „bevezetni“? Kötelezővé tenni? Hülyeség, de inkább beteg. Mindenki abban van otthon, amiben jól érzi magát. Szerintem legalább egy alsónemű otthon is a higiénia része.
2020. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
22%
Aki akar otthon meztelen lenni, az tegye nyugodtan. Családon belül nem szabadna hogy tabu legyen a meztelenség.
2020. aug. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kéne egy alsógatya
2020. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
1%
lányom is sokszor van meztelen otthon, de megkértem hogy a szobájába a függönyt húzza legalább be, mert a szomszédnak már a szemei is kiestek közbe
2020. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%
semmi baj nincs vele. ha így kényelmes, legyen.
2020. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Fuu nem tudom, nekem van fiam de elég furán néznék rá, ha megjelenne meztelen a nappaliba, de szerintem az apja is. 😅 Láttam eleget a fütykösét mikor pelenkás volt, kamasz korára nem igazán vagyok rá kíváncsi hacsak nem muszáj látnom valamiért, egy alsógatyában nem fog megfőni. Szóval nem, megmondanám neki, hogy azért ennyire meleg nincs és vegyen fel egy alsót. Mert akár mennyire is a gyerekem, nem vagyok kíváncsi a fügykösére 😄😄 a meztelenség magánügy, csak a párja előtt legyen majd meztelen, mi se pucérkodunk az apjával a előttük.
2020. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!