Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fürdőjátékai vannak az...

Milyen fürdőjátékai vannak az 1 év körüli gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Kaptunk rengeteg ilyen sípolós játékot. Sokat játszott velük, de ma kidobáltam kb mindet, mert belül bepenészedtek. Gondolom, ahogy nem tudtak rendesen kiszáradni. Vagy ilyenkor még menthetőek lennének?

Én inkább újakat vennék. Csak jó lenne olyasmi, aminek nem tud a belsejébe víz menni...



2020. aug. 2. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Egyszerű műanyag cuccok, ajándékba kapott Fischer Price teknős játék (több edényes páncélja van és egymásra lehet építeni azokat). Fürdés után csapba tettem és megszáradt. A fürdős játékok, amik sípolnak, levegő lyuk van az aljukon, mind bepenészednek.

Én szimplán kiválasztottam pár olyan játékot amiben nincs fém a rozsdásodás miatt és nem is szívja a vizet és azokat használtuk.

2020. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Fürdős könyvek, moluk plui gömb, ezek nem rohadnak be.
2020. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Különböző alakú szivacsok: sokféle színben kaphatók kisautó, kiskacsa stb. alakban.

Kicsi műanyag labdák.

Olyan gumi alakzatok, melyeken van egy kis nyílás, melyen beszívja a vizet, és utána összenyomva ki lehet spriccelni. Ennek hátránya, hogy pangó víz marad benne, emiatt szürke nyálkás lerakódás lesz, amit később egy véletlen spriccelésnél fog a fürdővizébe nyomni. Nekünk volt ebből kiskacsa és polip alak.

Vannak kis egymásba rakható műanyag poharaik, melyeket szintén bevihetnek a kádba. Ezek egy részének az alján szabályos lyukacskák vannak, így a kifolyó vizet is tudták nézegetni.

De egy szimpla kiürült flakonnal is remekül eljátszottak. Pl. nagyon élvezték, hogy ha lenyomták a víz alá, akkor a kijövő levegő bugyborékol.

2020. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Az egymásba rakható pohár nagyon jó, lyukas az alja, rossmann-ban van olcsó.
2020. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

[link]

Ezt is nagyon szereti.

2020. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!