Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta terhes vagyok félek...

Mióta terhes vagyok félek vezetés közben?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok, 7.hét óta vettem észre, hogy nagyon nem tudok a vezetésre koncentrálni, félek is emiatt, meg folyamatosan rosszul is vagyok, jártam sajnos úgy hogy behánytam a kocsiba, autópályán félre is kellett állnom...elmúlik ez végre? A rosszullétet okolom, sajnos nem múlt el a 2.trimeszterbe lépve, egész nap hányok, szédülök, éhes vagyok aztán megint hányok. A baj, hogy muszáj vezetnem, vonat nincs, busszal meg 4 óra az út a munjahelyre, 6 meg vissza (kocsival 50 perc). Nyilván nem terhesen fogok felmondani emiatt, táppénzre nem írnak ki, 32.héttől maradhatok itthon hivatalosan, meg 3 hét szabim van még. (Ausztriában dolgozom). Nektek bezavart a vezetésbe, koncentrációba? Jobb lesz végre? Vagy van ami segít? Már 10 éve vezetek napi szinten, szóval rutinosnak számítok, de most nagyon parázom.
2020. aug. 5. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert működik az ösztönöd, tudat alatt véded a kisbabádat.
2020. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha ennyire rosszul vagy még mindig miért nem írnak ki táppénzre? Nagyon nehéz lehet így dolgozni már hónapok óta, meg vezetni 50/50 percet oda vissza. Én dolgos tipus vagyok,de tuti szólnék a nőgyógyásznak,hogy nem bírom. Legalább pár hétre írjon ki.
2020. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Én is érzem, hogy nem tudok úgy koncentrálni, így kerülöm is a vezetést. férjem szokott vinni, ha meg tudjuk oldani.


Nagyon néhéz (és veszélyes) ennyit így vezetni. Ha egyéb betegség kóddal se működik pár hétre a táppénz, esetleg kollegákkal utazás/telekocsi nem jöhet szóba?

2020. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amióta megszületett a gyerekem, egyszerűen rettegek az autóba,a forgalomtól,a balesetektől,akkor is ha más vezet(egyenlőre nincs kocsink, de most muszáj lesz venni)

40 évesen szültem,lassan 4 éve, 22 éves folyamatos balesetmentes rutinom volt,imádtam vezetni,terhesen is végig vezettem, egyszerűen szülés után valami bekattant és azóta ez van.

2020. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, fiam születéséig imádtam vezetni, azóta lever a víz, ha kormány mögé kell ülnöm, pedig már lassan 5 éves.

Azóta nagyon sok anyukával találkoztam, aki ugyan erre panaszkodik.

Most újra terhes vagyok, 17 hetes, gondolom el fog még tartani ez s félelem egy darabig. :-(

2020. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!