Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esetleg valaki egyedülálló...

Esetleg valaki egyedülálló anyukáknak tud olyan munkát ami gyerek melett végezhető el?

Figyelt kérdés

Nekövezzetek meg léci ez csak egy kérdés.

Szóval én egyedül nevelem a 3 éves kislányom akit az ovoda nem veszi be mert még nem szobatiszta viszont a Gyes-t már megvonták és nem könnyű 12.000 ft bol megélni 1 hónapban. Ezért is gondoltam arra hogy a kislányom melett be e tudnék vállalni valami kis egyszerű münkát


2020. aug. 5. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz gyerek mellett dolgozni ha nem ovis?
2020. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Online oktatás?

Milyen vegzettséged és tapasztalatod van?

2020. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Első körben fordítást és/vagy lektorálást javasoltam volna, de az írásképed alapján az neked nem való.
2020. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wonderwomen ***** válasza:
68%
Érdekes, mert 3 éves kortól kötelező az óvodai nevelés.
2020. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagyban függ attól is, hogy milyen végzettséged van. Takarítást amúgy lehet vállalni (ha addig valaki vigyáz a gyerekre) vagy bébiszitterkedést esetleg, ami úgy könnyen adja magát. Ilyen még esetleg idős ember ápolása, szoktak ilyenre is keresni embereket, de mondjuk itt is kell valaki, aki vigyáz addig a gyerekre.
2020. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy ezt én sem értem, a 4-es jól írja, elvileg tényleg kötelesek felvenni, ha betöltötte a 3. életévét.
2020. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Kötelesek felvenni.
2020. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha szeptemberig betöltötte a 3at, fel kell venniük, ne hagyd magad.

De nem tudjuk, mihez értesz... Varrás, szakfordítás, korrepetálás, szappanfőzés..

Szerintem inkább intézd el azt az ovit, állj a sarkadra!

2020. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk sem fogadják a 3 éves gyereket ha nem szobatiszta.Papíron természetesen felveszik az oviba de nem járhat be ténylegesen.Azaz ovis de igazából otthon van.
2020. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
A GYES-t nem megvonták tőled hanem már nem jár. Az óvoda meg köteles felvenni. Vegyétek le a pelust, próbálkozzatok a szobatisztasággal. Egyedülálló szülőnek 13700 ft a családi, ami tudom, hogy nem sokkal több, de furcsa, hogy te nem ezt írtad.
2020. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!