Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet az ellen tenni,...

Mit lehet az ellen tenni, hogy a volt férjem engem ócsárol a gyereknek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan jön olyan dolgokkal az 5 éves lányom, hogy "Apa rosszakat mondott rólad." Minden k-nak elmond, stb. Múltkor amikor megkérdezte tőle, hogy hogy ismerkedtünk össze, azt mondta neki, hogy a sarkon. Hát azért álljon már meg a menet! Nem az utcáról szedett fel, ilyeneket ne állítson, pláne a gyerek előtt, és amikor ezt szóvá teszem neki, még neki áll feljebb.

Próbálom tartani magam, hogy ne balhézzunk a gyerekek, de amikor hülyeségeket állít, akkor nem tudom türtőztetni magam. Próbáltam nagyon sokáig úgy tenni, mintha meg se hallottam volna azt, amit a lányom mond, és elfelejteni, de néha úgy felmérgelem magam. Nemrég is olyat mondott a lányunknak amikor elmentünk sétálni, hogy amikor az öccse született, akkor az orvos után ő fogta meg először a karjában, mert a szülőszobán mindenki tudta, hogy nála sokkal jobb helyen lesz, mint bárki másnál (a "bárki más" alatt engem kell érteni). Folyton bánt és megaláz, a gyerek előtt is beszólogat. Próbálok strucc politikát folytatni, de nem megy.


2020. aug. 12. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a baj h az ilyen mocskos aljas szemét tróger féreggel nem tudsz csinálni semmit. Azért durva h az embert hogy meg tudja hülyíteni a szerelem, hogy nem látja h milyen aljadék embernek szül gyereket. Nem elítéllek, félre ne érts, én is voltam halálosan szerelmes egy olyan undorító jellemtelen emberbe, amilyen nem sok van a földön. De akkor hiába mondta mindenki, se kép se hang, csak a rózsaszín köd. Na bocs az offért, csak ez jutott eszembe a sztoridról. Egy utolsó mocsok patkány az exed, nem tudom esetleg jelentsd fel becsületsértésért, csak hát annak se sok értelme van, hogy bíróságra ráncigáld a gyerekeidet h tanúskodjanak. Nem hiszem, hogy megéri. Szr helyzet, az biztos.
2020. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se tudsz csinálni. Apám is ilyen a mai napig. Előadja ő mekkora szent volt, anyam meg egy k. Mondjuk az nem zavarja, hogy ő csalta fűvel-fával anyámat. És ezt nem az anyamtol tudom, hanem a nagymamámtól. Mármint apám anyjától. Ő ugyan minek hazudna drága gyermeke kárára? Vigasztaljon a tudat, hogy már gyerekként is átláttam ezeken a játszmákon. Nem bírta elviselni, hogy végül el lett hagyva. Ő a főnyeremény... na persze 😀
2020. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem így volt. Amikor együtt voltunk, akkor tök normális volt, most, hogy új nője van, kezdte el ezt.
2020. aug. 12. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A másik szülő ellen hangolás jó alap arra, hogy eltiltsák a gyerektől, van erre jogszabáky, most lusta voltam kikeresni, de hivd fel a teruletileg illetékes gyermekvédelmi hatóságot, megmondják majd, hogy mit tegyél.
2020. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!