Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves kisfiúnak okozhat...

1 éves kisfiúnak okozhat kárt, ha másfél hétig az apukájával marad, mert az anyukája elmegy nyaralni barátnőkkel? De videótelefonálnak naponta?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Ki fog borulni és nem fogja érteni hogy hová tűnt az anyukája és vígasztalhatatlan lesz..már 1-2 nap után is előjön ez, nem hogy 1,5 hét. és nyaralás miatt.


Persze ha az ember kórházba kerül a tesó miatt, vagy ilyen dolgok miatt, akkor a szükség nagy úr, de elképzelhetetlen lenne számomra, hogy nyaralni menjek a gyerekem nélkül. Másrészt meg nem is érzi jól magát az ember, mert pár óra különlét után elkezd mocorogni benne, hogy vajon, hogy lehet, minden rendben van, nem sír, nem éhes stb. Szóval abszolút nem tartom jó ötletnek. Nekem egy nyugodt pillanatom nem lenne 1,5 hétig ilyen kicsi nélkül.

2020. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

70-es, 89-as években elég sok gyerek született kis korkülönbség fel, úgy, hogy anyu 5-7 napot volt a szülészeten. Látogatni a gyerek nem mehetett, mert bizony kiszedték a sorból a portán.

Ők is túlélték.

Én nem hagynám otthon, ettől függetlenül szerintem semmi baja nem lesz

2020. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
2 90-es években lehetett, hozzám minden nap hozták a gyereket, amikor a tesója született és be tudták hozni.
2020. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Csak az elején fogja észrevenni, hogy nem vagy ott. Néhány nap után már nem fog feltétlenül hiányolni, hamar el fog "felejteni" és amikor visszajössz nehezen fog leszakadó az apjától és nem fog azonnal a nyakába ugrani.

Semmi baja nem lesz. Neked is kell az én-idő.

2020. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
A kilencvenes éveket mintha nem írtam volna...
2020. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez téged fog megviselni és nem a gyereket.

Nem fogsz tudni teljesen kikapcsolni, feltöltődni. Mikor haza mész meg csalódott leszel, hogy a "baba" nem fogad majd olyan kitörő örömmel, ahogy szeretnéd.

2020. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Én csak 1 napra hagytam magára az 1 évest mamával tegnap előtt. Anyám szerint vígaszthatatlanul sírt mikor altatásra került a sor. Végül nagynehezen álomba sírta magát. Nem mennék ilyen hosszú időre el. Mi játszódhat le a kis fejükben ilyenkor? Én sokat voltam kórházban gyerekként, anya csak 1 órára jött be látogatni naponta, mert mennie kellett haza a 2 testvéremhez. Egyedül nevelt minket. Emlékszem ahogy sírok utána, és, hogy mennyire hiányzik.
2020. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Azt kérded, okozhat-e kárt.


Igen, okozhat.

2020. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha ez a terv az anya fejéből pattant ki, és nem mások "küldik el erővel" nyaralni... sok kárt nem okozhat, mert egyébként se ragaszkodik az anyja a gyerekhez, biztos eleve "laza" a kapcsolatuk, eddig is kézről kézre járt. Feltételezhetően.
2020. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%

Felesleges ez a megjátszás a videótelefonnal. Aki képes ennyi időre elhagyni a gyerekét az nem is szereti igazán.


Szegény kicsi, az apja szereti legalább?

2020. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!