Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Home office 9 hónapos gyerek...

Home office 9 hónapos gyerek mellett működhet? Bevállalnád, ha anyagilag megérné?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki otthonról dolgozik baba mellett? Megoldható?

Visszavárnak dolgozni, otthonról is lehetne, ügyfelekkel kellene egyeztessen telefonon. Ti bevállalnátok?



2020. aug. 18. 13:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Igazából gyerek függvénye, meg mondjuk hogy van e valaki melletted napközben aki adott esetben el tudja szórakoztatni a kicsit míg te beszélsz valakivel, mert mondjuk hisztisebb napja van és nincs el fél percig se nélküled.Nekünk nem jött be, nem tudtam mellette dolgozni csak másfél éves kora után, de attól nálatok még működhet.
2020. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nem. Pláne, telefonálni? BIZTOS NEM! :D
2020. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán láttam még olyan 9 hónapost, akinél ez müködhet. Fél éves korig esetleg ha nagyon jó baba.
2020. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez nagyon necces. Az én fiammal nem működne az tuti. De babafüggő szerintem is.
2020. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
99%

Férjem március óta home office-ban nyomja és még úgy se tud 100 %-osan teljesíteni, hogy nem ő látja el a gyerekeket 🙈

De kicsi a lakás és ha "csendben" vannak is, az akkor se csend. Hát még ha nincsenek csenben... üdítő úgy telefon konferencián részt venni.

Mivel nálatok te dolgoznál, még az ajtót se csukhatod rá, ha hangos.

.

2020. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Max.olyat, amit letudsz annyi idő alatt, amíg alszik. Egyébként egy ilyen pici mellett esélytelen, nem fog hagyni.
2020. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Derjaderja ***** válasza:
85%

Csak teljesen kötetlen dolgot. Én pl tartok előadásokat, órákat, nem sokat, de azokat hetekre előre tudni, mikor van, és az nyilván mindegy, hogy mikor csinálom meg rá az anyagot. Egy fordítást is vállaltam, cikkírást.


De még a saját főnökömmel egy fél órás skype megbeszélést se vállalok olyankor amikor én vagyok a gyerekkel (vagyis olyan időre kérem, amikor ott a párom, beírjuk előre a naptárba, és a kaját mindent úgy találjuk ki).


Az én babám/tipegőm eleg kemény darab, és nem akarok vért hányni a stressztől, hogy mondjuk pont csak aznap és csak abban az órában extra hisztis.

Telefonon ügyfél egyedül a gyerekkel nekem nem menne.

2020. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Esélytelen.

Nekem nem telefonálós, hanem gépelős a munkám, szóval akkor csinálom amikor tudom, meg az sem baj, ha közben dünnyög a gyerek. 6hós volt, mikor eldöntöttem, hogy újra dolgozok. 1 hónapig ment. Esélytelen volt mellette bármit is csinálnom. Most 16hós, mégesélytelenebb.


Ismerős ugyan ezt tette, 6hósan belekezdett újra a melóba, de neki sem ment. Ő lepasszolta az anyjának a gyereket inkább. Minden reggel megy a mama, azért felkel 5kor, hogy 7re odaérjen a gyerekért, majd este hazaviszi. Én nem ezért szültem, hogy valaki más felnevelje helyettem. Szerencsére nem létszümségletünk, hogy dolgozzak, egyenlőre a gyedből és férjem fizujából élünk. Majd ha oviba megy akkor megyek vissza dolgozni.

2020. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekfüggő


Lányommal nem


Fiammal simán

2020. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

Én is fogok, októbertől. A lányom 8 hónapos lesz. Apa megy GYEDre, de én is otthon leszek. És 100%, hogy nagyon gyakran én fogok ugrani hozzá, meg a házimunkához :) ismerem magam.

Visszatérek ide akkor és megírom, hogy megy. Ja nem, nem lesz rá semmi időm :D

2020. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!