Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha nem akarok...

Mit csináljak,ha nem akarok gyereket tőle?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel.

Nekem egy előző kapcsolatomból van már egy gyermekem.

A férjemmel már jó ideje próbálkoztunk a gyerekkel,mire kiderült hogy probléma van nála és csak inszeminációval és,vagy lombikkal lehetne összehozni a babát.

Én ott tartok,hogy egyeltalán nem szeretnék így gyereket. Ő igen. De nekem ez hogy csak úgymond berakják és semmi együttlét nélkül lenne a gyerek teljesen lesokkol.

Én már mondtam neki azt is keressen akkor mást,mert nekem ez nem megy.

Volt már valaki így? Érzett már valaki hasonlóan? Hogy lehet ezen túltenni magamat?

Én meglennék gyerek nélkül,igazából a korom is aggaszt..35 éves vagyok..



2020. aug. 21. 22:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%

Teljes mértékben megértelek,hozzáteszem,férfiként

Ezt beszéld meg a férjeddel

2020. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%
Ez a te tested és a lombik és inszem a te szervezetedet cseszi szét. En megértelek.
2020. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%
Hát gondolom nem mástól akarja azt a gyereket, hanem a feleségétől. Mivel szeretem a férjem, én megadnám neki amit szeretne. Gondolom önhibáján kívül nem tud gyereket nemzeni, nem jókedvéből. Gondolom korábban is tudtad, hogy szeretne gyereket. Egyébként nem vagy öreg abszolút egy újabb terhességhez.
2020. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%
6 éve várja. És aztán hirtelen mégse teszel meg mindent, sőt, ha már miatta nem lehet, te mosod kezeidet. Itt szeretetről szó nincs. Ne vállalj vele, nyilván ne, de ne is maradj vele. SZerintem ez nem szeretet, ez vicc.
2020. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%
4 aha csakhogy amíg a pali belerecskázik egy műanyag edénybe egy playboy fölött, addig a kerdezot telenyomjak hormonokkal és altatasban leszivjak a peteit, amikor már akkorák, hogy konkrét fájdalmat okoznak. Hetekig hormoninjekciozzak, amiknek csak a jolelek tudja előre milyen mellékhatásai lesznek. A tokom sem csinálná ezt ha már lenne egy gyerekem. Sorry. Nem a pasi viszi a vásárra a bőrét. Max az inszemet vallanam semmi mást.
2020. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Derjaderja ***** válasza:
65%

Ebbe csak az furcsa kicsit, hogy a terhesség, szülés sokkal veszélyesebb és nagyobb tortúra, hogy a gyereknevelésről ne is beszéljünk.

Olyan, mintha azért annyira eddig sem akartál volna babát.

Viszont ez így rettentő traumatizáló a ferjednek. Szerintem nem fog elhagyni, mert nem akar majd úgy ismerkedni, hogy még egyszer átélje ezt.

Így meg elég sérült kapcsolat lesz.

Mondanám az örökbefogadást is, de gondolom, azt se akarnád.

2020. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
Ha szereted a párodat és megbeszéltétek, hogy gyereket akartok, akkor nem kell meglepődni, hogy ennek testi következményei lesznek a nő részéről. Akkor is lennének, ha pénisszel kerül belé a sperma. Szereted? Megbeszéltétek? Akkor? Hol korrekt az, hogy ha minden oké, akkor szülök neked, ha nem oké, akkor meg így jártál? Vagy ti csak a jóbant fogadtátok meg, a rosszbant kihagytátok amikor hozzámentél? Nem korrekt ez így sehogysem.
2020. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Már két éve hogy kiderült mi a helyzet,én voltam elsőnek vizsgálatokon,mert azt mondta biztos velem van a baj. Aztán jött ő..ott azért láttam rajta h lesokkolta h vele. Teljesen meddő volt amúgy,én megmondtam neki h engem nem érdekel ha nem lesz gyerek én akkor is vele maradok. Hozzáteszem anno még én is akartam. Csak aztán szedett vitaminokat és javult annyira hogy lehessen inszem meg lombik. De én ezt nem szeretném. Én is sokat olvastam,kérdezősködtem..brutális anin egy nőnek át kell mennie ahhoz,a férfinek meg semmi extra nincs benne.

A nőgyógyászom azt mondta igyekezni kell,mert ennyi idős kortól már nagyobb esély van genetikai betegségekre is. Szóval nem tudom mit csináljak.

2020. aug. 21. 22:43
 9/37 anonim ***** válasza:
73%
Dehogynem tudod. Te magad mondtad, hogy tőled akár máshoz is mehet, annyira nem érdekel, hogy hihetetlen. Fel nem foghatom, hogy lehet ilyet csinálni azzal, akihez az ember szeretetből hozzáment. Döbbenet.
2020. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy én felhoztam az örökbefogadást,de azt ő nem akar. Amúgy igen,lehet hogy az is benne vagy h nem igazán akarok már gyereket. Ő külföldön dolgozik,így rám maradna a két gyerek. Ja és hozzáteszem elég sokan vannak akiknek így ikreik lesznek..attól is tartok.

Amúgy simán elhagyna,meg is mondta ha én nem szülök neki akkor keres fiatalabb nőt igazából annyira nem hatotta meg.

2020. aug. 21. 22:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!