Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy alakult a menstruációtok...

Hogy alakult a menstruációtok szülés után?

Figyelt kérdés
Mikor jött meg? Utána rögtön szabályos volt? Volt, hogy hamarabb/később jött meg, mint a “rendszer”?
2020. aug. 24. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szülés előtt szinte percre pontos, 28 napos ciklusaim voltak.


Szülés után, 4. hónapban jött meg szoptatás mellett.


Az első gyengébb volt, a második, már rendes, a régi görcseimmel. 😓


2 nappal rövidebb lett a ciklusom. 26 naposak lettek átlagban, de volt hogy hosszabb volt. Már nem tudtam előre kiszámolni. Mire beállt, újra várandós lettem.

2020. aug. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szülés előtt szabályos, de meglehetősen fájdalmas menzesszel küzdöttem, hányás, erős görcsök. Szervi ok nélkül.

Hamar teherbeestem, nem volt gond. Császármetszéssel szültem, a tisztuló vérzés 2 hétig tartott, majd utána 3 hét múlva jött meg az első rendes menstruációm (nem szoptattam sajnos). Ugyanolyan szabályos, bár kicsit több a mennyisége, de nem olyan fájdalmas, mint szülés előtt.

2020. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Szülés előtt kicsit össze-vissza volt, 30-35 nap és nagyon fájdalmas, suliból, munkából is sokszor hiányoztam, tömtem a gyógyszert. Első gyereket (császár) másfél évig szoptattam, egy évre jött meg, kicsit rövidebb lett és fájdalommentes. Második gyereket (császár) két évig szoptattam, 13 hónapra jött meg, de pár hónap után egyre fájdalmasabb lett, fél év múlva már 3 napig aludni sem tudtam és ilyen 24 napra állt be, még MR-re is elmentem és már a laparaszkópiát fontolgattam bevállalni. Aztán endokrinológus mondta, hogy simán "szedjek" jódozott sót és attól, illetve a málnalevél teától szép fokozatosan jobb lett, előbb csak elég volt végre pár szem gyógyszer, de olyan két évre már teljesen fájdalommentes és kb. beállt 28-30 naposra, viszont jóval több.
2020. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szules elott enyhen szabalytalan volt 26-30 napos ciklusok

A szules utan beallt fixen 32 napra


Erossegre nem valtozott ugyan ugy 3 nap es semmi fajdalom vagy mas nem jellemzi

2020. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szülés után 7,5 hónappal jött meg először szoptatás mellett. Utána egy kimaradt, a következő 48 napra jött. Azóta rendszeres és ugyanolyan, mint terhesség előtt volt
2020. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberben szültem, sajnos októberben már nem kellett szoptatnom és november elején jött meg először. Mennyiségileg jóval több volt, mint korábban. A szülés utáni betétet használtam éjszakára, de egyáltalán nem volt fájdalmasabb, mint a terhesség előtti menstruációk. Onnantól kezdve a ciklusom 28-34 nap közé beállt. A decemberi vérzésem még a novemberihez hasonlóan erős volt, aztán januártól visszaállt a rend és a mennyiség is.
2020. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 24naponta jött meg. Szülés utan 2hónappal jött meg, azonnal visszaállt a "régi rendszerhez"
2020. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!