Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől fiús vagy lányos egy...

Mitől fiús vagy lányos egy anyuka?

Figyelt kérdés
Ha van mindkettő akor is inkább az egyik?

2020. aug. 29. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom, ezt a kufejezest arra hasznaljak, amikor csak az egyik nembol van(nak) gyereke(i).
2020. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Semmitől. Az összes nemi sztereotípia butaság.
2020. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, arra szokták használni, akinek csak fiai vagy csak lányai vannak. Persze lelki beállítottság kérdése is, kinek melyik nem áll közelebb a habitusához. Én világ életembenba fiús dolgokat kedveltem, fiú barátaim voltak, a lányos világhoz nem volt és most sincs sok közöm. Van egy kisfiam, egy kislányom, januárban pedig újabb kislányom fog születni. Nem okoz egy percig sem gondot a kislányommal foglalkozni, annak ellenére sem, hogy nem vagyok tipikus lányos anyuka. Egy gyereket nem elsősorban a neme határoz meg, és a velük való kapcsolatunkat sem.
2020. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 3 fiam, így fiús anya vagyok, de nem érzem magam annak. A lányokkal jobban kijöttem mindig is. Imádnék babázni ha lenne 1 lányom, állandóan fésülném, öltöztetném. Azért na a fiukkal ezeket nem tudom megcsinálni. Persze leültem velük autókázni, meg legózni, de nem élveztem. Mármint a velük töltött időt igen, de maga a tevékenység hidegen hagy.

Én kislánynak nagyon lányos lány voltam, vagyis szerettem volna lenni. Nem tehették meg a szüleim, hogy divatosan öltöztessenek, és nem kaptam játékokat sem, pedig nagyon vágytam volna rá. Lehet ezért vágynék annyira 1 lányra, hogy kiélhessem a gyerekkori vágyaimat.

2020. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2 lány után lett egy kisfiam. Én azt szoktam mondani, hogy lányos anyuka vagyok, csak véletlenül fiam is született. :D

Tök jól elvoltam a rózsaszín csillámpónis vonalon, a pókemberes, versenyes, focis dolgok mélyen hidegen hagynak, szerencsémre a pasi nem egy tipikus macsó, így találunk bőven kapcsolódási pontot. :)

2020. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!