Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akadt egy kis buktató a...

Akadt egy kis buktató a babaváróval kapcsolatban, vajon így megkaphatjuk?

Figyelt kérdés
Én vagyok a feleség, én lennék az igénylő. Most lesz meg a három hónapnyi nagyobb bejelentésem. 270ezer bruttó. Párom munkahelyét megviselte a vírus, neki is most lett volna mega három hónap, de megint szerződést bontottak Neki. Lesz új bejelentése. Ő is kb nettó 180-at keres. Nekem plusz van két gyerköcre családi, és pocakbaba miatt plusz 33ezer családi adókedvezmény. Van esély így negkapni a hitelt?
2020. szept. 20. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem van
2020. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát elég kevés így a bevétel ahhoz képest, hogy 3 eltartottal számolhatunk. Mivel a férjed munkahelye megszűnt,az ugye nem számít bele. Nettó 180 3 gyerekre. Én szerintem erre nem kapjátok meg, de ez csak az én véleményem.

Majd írd meg mit döntöttek, kíváncsi vagyok.

2020. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mennyit szeretnétek, illetve van e meglevő hitel.

A férjed bérével nem biztos, hogy teljes mértékben fognak számolni az új szerződés miatt.

Ha esetleg van A hitel keret, hitelkártya, azokat szüntessétek meg, mert azokat is számolják még akkoris, ha egy forintot nem használtok ki belőle.

2020. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, megkaptátok?
2020. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkaptuk, de úgy hogy minden hitelünket meg kell szüntetni belőle, és csak 8millió 600ezret sikerült, de jelen helyzetben ennek is örülünk.
2020. nov. 8. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ügyesek voltatok! Azért ez a pénz is nagyon jó!
2020. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!