Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bende...

Mi a véleményetek a Bende névről? Esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés
Olyan nevet szeretnénk adni a fiúnknak, ami manapság ritka, de nem hangzik bután. Eddig a Bende a befutó, de egyéb ötleteket is szívesen fogadunk.

2020. szept. 22. 20:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%

A Bende, az ilyen tucat név, mint a Noel meg a Benett...

Alexander nekem nagyon tetszik! Tiziano is gyönyörű név!

Delánó is vagány!

2020. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik a név, de az oviban\suliban ugyan úgy Beni lesz, mint a másik 12.
2020. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Lehet gáz,de ma a játszón találkoztunk egy Ábrahám nevű kisfiúval.Eddig nem tetszett, de ma elkezdett csengeni a fülemben valamiért. Kisfiam Milán...bár nagyon nem ritka név ez de kedvencem. :) Majdnem Félix lett.
2020. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem tetszik, egyrészt a Bendegúz becézéseként előbb gondolok rá, mint önálló névként. Másrészt hasonlít a bendő szóra, ezért egy pókhasú kisgyerek ugrik be róla. Felnőtt férfire egyáltalán nem asszociálok a névről.
2020. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
De ettől függetlenül nem tartom vállalhatalan névnek, nekem nem jön be, de manapság sokkal gázabb neveket adnak. (4-es vagyok, csak rájöttem, hogy nagyon lehúzósra sikerült az előző kommentem).
2020. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi! "Beni"-ként valóban elég általános lenne. A Félix felmerült nálunk is, csak azt nem igazán lehet becézni. Várom a további véleményeket és ötleteket! :)
2020. szept. 22. 21:01
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Nekem egyik kedvenc nevem! Csak azért nem adtam/adtuk, mert a családnév is B betűs, és csak 'e' magánhangzó van benne és nagyon bégetősen hangzott volna: Be.... Be....
2020. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

Tippek:

Bánk

Lehel

Lóránt

Hunor

Előd

2020. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Gellért, Andor, Illés, Donát, Ervin, Csanád, Lázár, Simon, Kolos, Lénárd, Medárd, Konrád
2020. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
Én ezt eddig kizárólag családnévként ismertem. Szóval nem adnám.
2020. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!