Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is elege van néha az...

Másnak is elege van néha az anyaságból?

Figyelt kérdés
Nem gyerekből! Hanem a családdal járó apróságokból. Pl h a háztartasban mindent nekem kell fejben tartani mi fogy el,mit hol szoktunk venni,lányomnak éppen milyen ruhanemű kell,mikor kell pelenka stb. H mikor kinek mit mossak-vasaljak. H ha elmegyünk v.hova csak én pakolok be mindent a táskába, aztán jön a kérdést" Hoztunk ezt vagy azt??" Nem nem hoztunk. Én hoztam! A férjem persze segít ha kérem,be is vásárol ,el tudok menni többször otthonról,vagy ők mennek én maradok,de akkor is pihenés képp takarítok,v ajándékot veszek v.kinek a valamilyére.A lányom egy áldott jó kislány, nem ő belőle van elegem. Csak abból ha pl reggel csak úgy elmennék otthonról mindenféle instrukció,előszékület nélkül összedőlne a háztartás,de legalabbis semmi nem úgy lenne ahogy kéne. Meg van persze egy csomó apróság. Az is a baj h megszoktam h mindent én csinálok,és h úgy legyenek a dolgok ahogy én szeretem. És félek a férjemtől is segitséget kérni,nehogy utána nekem újra kelljen csinálni.

2020. szept. 25. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ennyire nem veszem komolyan a dolgokat, sokszor tudatosan vagyok rugalmas. Nekem ez segített.
2020. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

“ha pl reggel csak úgy elmennék otthonról mindenféle instrukció,előkészület nélkül összedőlne a háztartás”


Nem dőlne össze :D. Hidd el, a férjed feltalálná magát. Talán nem úgy oldaná meg, ahogy te szoktad, de megoldaná. Néha nyugodtan eljátszhatod, hogy ha dolgod van, elmész és rájuk hagyod. Bízz benne, meg fogja oldani. Lazíts kicsit!

2020. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is! Elég gyakran. Hiába mondom, hogy laza leszek. Befeszülök hamar.
2020. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom minek kell így befeszülni. Nincs valami otthon majd lesz, nem múlik rajta semmi.
2020. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a lazaság a kulcsszó, bár én könnyen beszélek, nekem 4 gyermekem van és a legkisebb 5 hetes. Ezt már tényleg csak úgy lehet csinálni, ha elengedek dolgokat. Nagyon szeretek anya lenni, de pl heti egyszer este 6-ra járok zongoraórára, ami több, mint egy órás. A férjem simán megoldja a picit, ha kell, a fürdetést, etetést is (tápszeres baba), nekem pedig ez a kikapcsolódásom. Pedig én is nagyon olyan vagyok, hogy csak az a jó, ahogy én csinálom a dolgokat, de egy idő után megtanultam elengedni.
2020. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is azt hittem, hogy nélkülem össze dől minden,de nem. 8 napot voltam kórházban,addig a férjem ellátta a másfél éves kislányunkat és a háztartást is vezette, főzött és hordta be nekem a kaját és mosott rám. Egyébként tudtam, hogy menni fog neki,mert bármikor bármit megcsinál,de, azért tartottam ettől az egésztől. Nem dőlt össze a világ nélkülem. :)
2020. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk ugyan ez a szitu, annyival másabb, hogy nekem 3 gyerekem van (2 iskolás egy pedig 1 éves), és az én férjem este 8kor jön haza, hétvégén is. (Mezőgazdaságban dolgozik) Segítségem nincs, de igazából én is olyan vagyok, hogy inkább magam szeretem megcsinálni. Ez van, sajnos túl kell élni. Még jó is, mert itthon vagyok a kicsivel, de ha visszamegyek dolgozni, szerintem fel fogok venni valakit legalább heti 1x takarítani, mert nem fogom -bírni.
2020. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

2 féle férj van mikor beüt a szar.

Az első legjobb tudás szerint képes mindent megoldani amit anyuka. Lehet nem lesz olyan precíz,de agyf@szt se kap mint anyuka.


A második aki nagyívben letojja.


Semmi nem dőlne össze, főleg a háztartás nem, hidd el.

A férfi pusztán kényelemből tudja, hogy amíg nincs rákényszerítve valamire a feleség megoldja..

2020. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
No igen, lehet kéne még 1-2 gyerek és megtanulnál lazulni...
2020. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

"A férfi pusztán kényelemből tudja, hogy amíg nincs rákényszerítve valamire a feleség megoldja.."


Egyrészt így van természetesen :)


Másrészt az is ott van, hogy úgyse jó ahogy én csinálom, el se merem kezdeni esetleg.



Vagy pl más koszolódási szintnél állunk neki WC-t takarítani. Én is kitakaritom ha koszos, büdös, de mire odáig fajul többnyire már megcsinálta a feleségem. Mosdó, kád ugyanez. Csak azért mert x napja nem volt takarítva nem állok neki, ő viszont igen.

2020. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!