Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha ilyen a...

Mit lehet tenni ha ilyen a vedono? Jart mar valaki igy, vagy esetleg hasonloan?

Figyelt kérdés

Szerintem kifogtam a leheto legkotozkodobb, mindenleben kanal vedonot. Amibe csak tud belekot, de tenyleg mindenbe. Felhivta nagymamamat, hogy o mit szol a terhessegemhez a multammal pedalozva (allami gondozott voltam), nagymamam nem is ertette.

Amikor kint volt kornyezettanulmanyon meg se nezte a lakast, igazabol nem hagyott szohoz se jutni, csak beszelt, beszelt es beszelt, de ugyanazokat a mondatokat. Belekotott hogy biztos dohanyzom meg mert nem lehet az, hogy a baba miatt nem kivanom a cigit, kozbe tenyleg nem. Ugy beszelt velem, mintha o sz.rta volna ki a spanyol viaszt. Majdnem egy orat volt nalunk, az elso tiz perc utan ott tartottam, hogy megkerem tavozzon, de csak bologattam es helyeseltem. Ma 2-re kell mennem hozza, mar elore tartok ettol. Tegnap közölte a nogyogyasz, hogy veszelyeztetett terhes vagyok, ha tudom keruljek mindenfele stresszt. Kerdezem en, hogy keruljem el azt, amivel igazabol kotelessegem foglalkozni? Vedonot sajnos valtani nem lehet, de nem tudom elkepzelni, hogy ezzel a "kedves holggyel" egyutt tudok mukodni. En 23eves vagyok, o olyan 55koruli,vagy meg lehet tobb is. O a regi modi dolgokban hisz, en a sajat magam mondjan szeretnem vegigcsinalni ezt a terhesseget, nyitottkent, nem begyoposodott maradikent. Probalok vele normalis lenni, de a telefonba is olyan paraszt konkretan, hogy az eszem megall... Miert viselkedik igy velem, vagy ga massal is akkor higy dolgozhat meg a praxisaban?


2020. okt. 1. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Én elküldeném a pcsába. Megmondanám neki, hogy a terhességre és gyerekre vonatkozó rész tartozik rá. 2. Meghallgatod a modnanivalóját, és majd eldöntöd neked mi a hasznos.

Ha minden rendben van a környezettel, veled ugrálni úgy sem tud.

2020. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
11-nek van igaza!
2020. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Döbbenettel olvasom, hogy mindenki szerint az a helyes és jó megoldás, ha szó nélkül tűri, hogy ez a b*unkó fapina alázza, flegmázzon és úgy beszéljen vele, mint egy darab szarral. Mi a franc?! Ezért tartunk ott, ahol, senki nem mer kiállni magáért. Biztos, hogy nem tűrném egy perccel sem tovább, úgy kiosztanám, hogy a lábán nem állna meg. Azért na, tudja már hol a helye. Ja és a védőnőnek is van felettese, közölném vele, ha még egyszer megengedi magának ezt a tahó stílust, nem lesz benne köszönete, azonnal jelenteni fogom.
2020. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer én is kifogtam egy ilyen védőnőt, de hamar leállítottam annál a témánál, mikor a gyerek neveléshez tért. Meg is jegyezte milyen határozott elképzelésem van, mire a válasz annyi volt rá, hogy igen, vannak! Na itt vissza is vett a kedves, és normál viselkedés volt részéről 😅
2020. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hallgatni és bólogatni. A hidegvéredet sose veszítsd el, maradj nyugodt, ne hagyd, hogy az agyadba férkőzzön és felidegesítsen, de igenis állj ki magadért. Nem kell kiakadni, kiabálni, de határozott hangon megmondani neki, hogy bizonyos dolgokhoz semmi köze, ne lépje túl a hatáskörét, mert nem fogod ezt eltűrni. Ha elkezd vitatkozni, magyarázni, érvelni (“jaj hát a te érdekedben mondom stb stb) ne menj bele a vitába, csak annyit mondj, hogy nem vagy erre vevő, álljon le. Nyugodtság, határozottság kell. Ezek nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy ellenkezzenek velük, éppen ezért fontos, hogy te kiállj magadért. Vissza fog venni magából, hidd el. Ha hagyod magad meg igazat adsz neki, az csak olaj a tűzre.
2020. okt. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!