Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Lotti névhez?...

Mit szóltok a Lotti névhez? Felnőtt nőként is viselhető?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Millió olyan nevet adtak, főleg mostanában, ami nem annyira komoly, mint mondjuk egy Mária. Ha Eperke néni lehet orvos, tanár, akkor Lotti is.
2020. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem jön be annyira, de ha neked igen akkor add azt.
2020. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem adnam, nekem is a furan hangozna felnottkent, DE ha Epres Panni 40+ elel a sajatjaval, egeszen biztosan a te kislanyod is megoldana.
2020. okt. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszik. Egyébként mire ő felnőtt lesz szerintem ez már nem lesz furcsa. Az sokkal furcsább, hogy több Manó nevű fiút-férfit is ismerek. Egybe még csak belefut az ember élete során, de háromba is? :D
2020. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen normális, hétköznapi név, van is ilyen nevű ismerősöm és szerintem felnőttként sem gáz, egy nő pedig 40 évesen is hölgy, nem kell asszonyos név, hogy komolyan vegyék. Nem egy Manó kategória amit valaki írt is, ráadásul az egy férfi (?) név, a Lotti ehhez képest a kanyarban sincs extravaganciában.
2020. okt. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sok Lottit ismerek.


Mindegyik felnőtt.

Az egyik nyugdíjas


Nekem nem fura, de nyilván megszoktam.

2020. okt. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismerek Lottit és biztos azt hinném, ez egy becenév, de mire ő felnő, már nem lesz egy nagy szám.
2020. okt. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Férjem német. Náluk a Lotte egyáltalán nem kislányos.
2020. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
Sok exort lany neve
2020. okt. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Charlotte névből alakult ki, eredetileg becéző forma volt, de mára önállósult.

Vannak olyan nevek, amelyekkel az a baj, hogy csúfolódásra adhat okot (persze csak suttyók körében). Az ilyeneket kerülném, de szerintem ez nem az.

Előttem ír valaki egy sületlenséget. Törölve lesz, de ő pont az az IQ-bajnok, akik rám cáfol. Idegen szót használ, de azt is helytelenül.

Szóval én egészen nyugodtan adnám a kislányomnak ezt a nevet.

És még azt sem lehet rá mondani, hogy szappanoperából vett név, amelyekből van bőven.

2020. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!