Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakád állványa hány kg-ig...

Babakád állványa hány kg-ig terhelhető? Maga az állvány, illetve egy sima kiskád is hány kg-ig lehet jó? Baba fürdetés

Figyelt kérdés

Nem esik ki belőle, fogom , stb.

De erre vonatkozó információt sehol nem találtam, bababoltba se tudtak segíteni.

Kiskád biztos elbír szerintem 12-15 kg is, de az állványban nem vagyok biztos és nem szeretném ha a gyakorlatban derülne ki :)

11kg , de nem tudok hajolni így húznám a földön-kád dolgot.

(Zuhanytálca van csak amúgy)

Ha kisszékre ülnék le akkor is hajolni kellene ugyanaz a helyzet.

Köszönöm ha valaki érdemben tud segíteni konkrétumokat mondani bár így nehéz hogy sehol semmi erre vonatkozó információ.



2020. okt. 4. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb állvány 15kg-ig terhelhető. Rajta a babakád valószínűleg szintén.
2020. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi egy asztalon fürdettük, arra rajtuk a kádat mikor nem bírtam hajolni, az a tuti.

Nem tudok sajnos segíteni, de ha esetleg ha egy széket/székeket raknál a zuhanytálcába, és arra a kádat?

2020. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!