Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Ma mondom el a gyerekem...

SOS! Ma mondom el a gyerekem apjának, hogy apa, hogy tálaljam?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban, hogy miután szakítottunk jöttem rá, hogy terhes vagyok. Megtartottam, szerettem volna a babát. De neki nem szóltam, a gyerek is az én nevemen van.

Aztán most unszolásra felkerestem az apukáját, és délután, legkésőbb este fogunk találkozni. De fogalmam sincs hogy találjam. A fiam már majdnem 2 éves, nem akarok tőle semmit, pénzt se, csak nem akarom se a fiam megfosztani tőle, se őt a tudattól. De félek. Ti hogy tálalnátok?

Gyűlölködést nem kérek!



2020. okt. 4. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
33%

Igen, sokk.

Azert kene idorendben beszelnie rola, hiaba pontoztok le.

Nem rogton azt h van egy gyerekunk..fel se fogja ugy a tobbi dolgot majd...a no erzelmeit, indokait...

2020. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
35%
"Heló, van egy közös rokonunk, aki szeretne veled találkozni..."
2020. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
80%
Gerinctelen féregség nem szólni ilyesmiről azonnal, még gázabb ha évekkel később hozakodsz a dologgal elő. Én nem erőltetném.
2020. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
79%

2 évig nem jutott eszedbe elmondani, sőt plusz 9 hónap a terhesség,így majdnem 3 évig.

Akkor most miért?

Eddig megfosztottad őket egymástól de gondolom nem találtál egy palimadarat akinek a gyereked mondhatja hogy "apa".

De szégyen vagy, vagy csak szimplán kamu az egész.

2020. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
91%

Hallod Béla, eszembe jutott, hogy szólok, van egy 2 éves gyereked.

Érdekel?

2020. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
93%
Fogadok az expasid most házasodott vagy jön ott is a gyerek és tönkre akarod tenni a boldogságát azért mert anbak idején dobott.
2020. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
83%

#17

Erősen esélyes!

2020. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy vázolnád, hogy az exed hol tart az életében? Mert ha mondjuk épp házasodik/gyereket vár már a barátnője, akkor egy ilyen atombombát ledobni a semmiből nagyon durva lenne. Nem tudom most éppen mi vezetett hozzá, hogy elmondd neki és eddig miért nem tetted, de tönkreteheted az életét. Itt a hibás te vagy teljes egészében, a gyerekedet meg akarod fosztani az apjától, az apát a gyerektől. Mindkettőnek joga van tudnia egymásról, de az időzítés nem mindegy. Ha valamelyik fenti eset fennáll az exednél, akkor hagyd békén egyelőre. 3 éve kussolsz és titkolod ezt, ne tedd tönkre most még jobban az életét. Az a gyerek nem a tied, szerencsétlen embert teljesen kihagytad ebből az egészből. Nem minősítelek téged, már fentebb páran megtették, de kérlek gondolkodj el, hogy miért éppen most mondod ezt el.
2020. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom. Az a szegény ember nem fogja tudni felfogni, hogy mi történik vele.

De ez korábban nem jutott eszedbe?

2020. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
47%
kamu
2020. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!