Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Ma mondom el a gyerekem...

SOS! Ma mondom el a gyerekem apjának, hogy apa, hogy tálaljam?

Figyelt kérdés

A sztori dióhéjban, hogy miután szakítottunk jöttem rá, hogy terhes vagyok. Megtartottam, szerettem volna a babát. De neki nem szóltam, a gyerek is az én nevemen van.

Aztán most unszolásra felkerestem az apukáját, és délután, legkésőbb este fogunk találkozni. De fogalmam sincs hogy találjam. A fiam már majdnem 2 éves, nem akarok tőle semmit, pénzt se, csak nem akarom se a fiam megfosztani tőle, se őt a tudattól. De félek. Ti hogy tálalnátok?

Gyűlölködést nem kérek!



2020. okt. 4. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
49%
Kamu
2020. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
74%
Helo, Béla, 3 éve felcsináltál. Gratulálok.
2020. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim válasza:
66%
Amìg nem tudja, addig ùgy èled az èleted, ahogy akarod. Ha költözni akarsz, megteheted. Èn nem szòlnèk neki.
2020. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem kamu, áruld már el, miért most jutott eszedbe közölni, főleg, hogy saját bevallásod szerint, semmit sem akarsz tőle a továbbiakban sem? Mi értelme akkor most mindent felfordítani?
2020. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
71%

Létezik ilyen komolyan?

Az esélye annak hogy nem hisz majd neked az 100%, mert miért is hinne 3 év után.

A másik, egy pofonnal biztos gazdagabb lennél, amit meg is érdemelnél.

Nincs senkid, és újra szeretnéd vele kezdeni, és gondolod hogy egy gyerek összetart?

Ha ez a story igaz, akkor ha eddig hagytad, ezután is hagyd.

Szegény embert sajnálom az egészbe, képes lennél az életét tönkre tenni.

Mik vannak.

2020. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
84%

Hu- nem tudom mit mondanék, de nagyon kíváncsi vagyok hogy a volt párod mit fog erre mondani.


Én a helyébe sokkot kapnék.

Lehet, nagyon ki lesz akadva, hogy nem szóltál neki.

ÍRd meg mit mondott...

2020. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
27%
Mi az hogy nem mondanatok el? Egy apa ugyan olyan jogu szulo mint az anya!!!
2020. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó! Erre a terhesség kezdetén kellett volna gondolni, nem majdnem 3 év után.
2020. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
15%
Ez így van, de akkor titkoljuk él egész életében? Hát térjetek már észhez :D
2020. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
75%
Emberek 2020 van. Szinte 0 az esélye, hogy a csávó nem tud a gyerekről. Facebook, insta, stb, mindenki tolja fel a cukimuki babás képeket, posztokat. Biztos vannak közös ismerősök is, akik említhették neki, hogy a Juci terhes. Ha csak nem az ország két végében élnek és nem élnek teljesen offline életet, nehezen tudom elképzelni, hogy ne tudna a gyerekről. Ha meg nem teljesen hülye, akkor minimum gyanú szinten fel kellett hogy merüljön benne, hogy az övé. Simán lehet, hogy csak örül, hogy elkerülte a golyót, azért nem kereste.
2020. okt. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!