Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már ilyen “hülyén “...

Éreztétek már ilyen “hülyén “ magatokat?

Figyelt kérdés
Egy számunkra gyönyörű nevet választottunk a kislányunknak, ritka, még nem találkoztunk ilyen nevű lánykával. Viszont ma hallottam egy “insta anyuról” rákerestem, és pár hónappal később született babáját így nevezte el. Olyan hülye érzés, mivel mire oda ér, a sok követő is így nevezi el a gyereket és majd ez a név is betör a top 100-ba. (Erre volt már példa másik ilyen anyukánál). Majd szólítják, és 5 fognak oda fordulni 🤦‍♀️ Volt valaki még így? Zavaró volt később?

2020. okt. 6. 17:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, nekem is tetszett, és mivel anyakönyvezhető volt, de nem volt wikipedia lap róla, én csináltam neki. You're welcome!
2020. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
A Luna eszméletlen népszerű kutyanév volt. Most népszerű kislány név lesz. Nincs ezzel baj 😉
2020. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
3%
A Luna nagyon gyakori, nem az insta miatt fog elterjedni. Szerintem a most születő gyerekek közül top10ben van.
2020. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Már rég népszerű a harry potter óta a Luna. Lehet h top 100ban országosan nincs benne, de budapest és nagyvérosok környékékn, instaéletben igen:DD
2020. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Nem a te gyereked az egyetlen gyerek. Amúgy a Luna szerintem sem lesz ritka. Már én is láttam pár helyen, mivel l betűs így eléggé menő lesz.
2021. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!